Andělská rada na 22.1.2017


Karty na dnešní nedělní den jsem vyložila až dnes ráno, občas potřebuji trochu relaxu a času jen pro sebe. Ráno v osm po probuzení vypadla elektřina v naší městské čtvrti, tak jsem zalezla znovu do postele. Andělé dnes zmiňují dvě důležité témata v našem životě na které by jsme se měli zaměřit. Ať nám kdokoli v minulosti udělal něco nepříjemného, třeba i hodně bolestivého, my by jsme tuto situaci měli vypustit z hlavy, neměli by jsme se k ní opět vracet. Je to minulost, je za námi a my žijeme právě teď v současnosti. Možná se bojíme, aby se situace z minulosti neopakovala, tato situace se mohla týkat jak ostatních, tak i nás samotných, našich minulých chyb, našeho neúspěchu v určité oblasti. Druhá karta nás nabádá k tomu, aby jsme konečně začali myslet pozitivně, odpustili ostatním a také sobě. Začali věřit, že situace dopadne pro nás dobře, že jsou i hodní lidé, že se naše finanční situace zlepší, že na nás někde čeká ten pravý partner…. že je život nádherný a stojí za to si každý den, každou hodinu, minutu, vteřinu vychutnávat naplno. 

ODPUŠTĚNÍ

Když se zbavíte minulosti, uleví se vám a zalije vás pocit svobody. Požádejte své anděli, aby vám pomohli zbavit se smutku a bolesti, které způsobili jiní, a osvoboďte se od nich! Tato karta se také může vztahovat k odpuštění k sobě samému. Je načase zbavit se pocitu viny, které v sobě nosíte kvůli chybách, které jste udělali v minulosti. Oceňte sami sebe za snahu, ačkoli výsledek nebyl takový, jaký jste si představovali. Soustřeďte se na změny, které jste mezitím udělali a díky kterým se z vás stal lepší člověk.

MYSLETE POZITIVNĚ

Všude píši, že pozitivní myšlení je základ všeho. Svým myšlením si tvoříme naší budoucnost. Na této kartě nás andělé vyzývají, aby jsme udržovali optimistickou mysl! Právě teď se začíná formovat velice pozitivní hybná síla, která povede k naplnění našich snů. Splnění svých snů uspíšíte, když budete veselí a sebejistí. Zapomeňte na smutek a vše negativní vypusťte z vaší mysli! Můžete mít pocit, že naplnění vašich tužeb trvá příliš dlouho, ale to se velmi brzo změní. Neztrácejte naději, objednávka z vesmíru není hned, chvíli to trvá, vaše sny jsou už na dosah, stačí jen věřit. Vysílejte čistou lásku ze svého srdce a ona se vám mnohonásobně vrátí.

S láskou Saxi