Orákulum na 21.10.2016


21-10-2016-orakulum

Pro dnešní den jsem vyložila z karet „Poselství květin“ od Aleny Vojnovské. Včera jsem náhodu objevila tyto karty v jednom knihkupectví a ihned mě oslovily. Miluji květiny, nejraději bych jimi byla stále obklopená. Jako doplněk jsem vytáhla z Mystické Lenormand.

KALA

Nás chrání před zlými myšlenkami a pomáhá nám najít náš pravý domov.

Cílem života je překonat dualitu, stát se opět celistvou bytostí, odhrnout závoj zapomnění a rozpomenout se na náš pravý domov, na své opravdové bytí.

Síla Kaly pochází z vesmíru. Má zvláštní moc ochránit před myšlenkami na sebevraždu a před zlými vzpomínkami na nešťastnou lásku. Ochraňuje právě tehdy, když se milenci rozcházejí. duše Kaly poskytuje útěchu takovým bytostem, které se trápí vlastním bytím. Utěšuje člověka a pomáhá mu nabít se pozitivní energií sebelásky. Protože je naplněna pokorou a úctou, pomůže člověku přemoct zklamání a znovu si srovnat vlastní život, utišit myšlenky a vytvořit vnitřní klid. Rozchod je vždy šok. Šok, co se odehraje v mém životě. Ztráta lásky, citů, prožitků… zvyků. Zažíváš utrpení a strach. Uvědom si, že žiješ svůj život a procházíš zkušenostmi, které slouží k tvému růstu. Možná se ptáš, proč bych měl žít dál? Podívej se na obrázek Kaly, věř, že je tam odpověď. Cítíš ten nádherný růžový proud světla? Tvé tělo se plní touto láskou a vírou. Vírou v lepší budoucnost. Pochopil jsi, že tento rozchod tě nakonec přivede na správnou cestu. Vybral sis tuto zkušenost, abys uzavřel cyklus zkušeností v koloběhu znovuzrození. Teď cítíš, jak zpívá tvé srdce a naplňuje celé tělo radostí. Poděkuj sám sobě, že jsi to zvládl. Dovol si snít a prožij ve svých myšlenkách nový vztah s krásným dějem… Prožíváš láskyplný vztah s chápajícím partnerem, v krásném domě, s dostatkem financí, v plném zdraví… Udržuje ve svých myšlenkách denně tuto představu, to vše se může v přítomnosti energie Kaly stát skutečností.

MYSTICKÁ LENORMAND – STROM + DŮM

Strom je náš život, naše zakořenění. Naše zdraví, energie, vitalita… Je věrný, stálý, trpělivý, odolný a klidný. Domov je náš dům, byt, rodina, zázemí… náš život? Je to jistota… Stabilní domov. Doma chcete mít jistotu a to je pro vás teď to hlavní. V druhém případě tato kombinace mluví o nemoci v domě a nebo také nemocnici. Dokončete započaté věci!

S láskou Saxi