Tarot na 20.10.2016


20-10-2016-tarot

PÁŽE MEČŮ – 2 HOLE + VELEKNĚŽKA – CÍSAŘOVNA

Páže mečů je vaše vnitřní vzpoura. Je to mladá, vzdušná energie, která chce zvítězit. Používá hodně slova jako zbraň, útočnost. Říkejte svou pravdu!

Dvojka holí je tvořivá energie, která čeká na ovládnutí, usměrnění, na vaší sílu vůle, je to vaše příležitost! Zářivý, zlatý klíč se vznáší mezi dvěma starodávnými skříňkami. Z obou stran se tyčí dvě hole, na jejichž koncích jsou dva do očí bijící krystaly. Červený krystal představuje vášeň a bílí čistotu a záměr. Oba jsou spojeny zvlněnými stuhami a obloha je nabitá energií. Toto je ten okamžik příležitosti, ale abychom ji mohli získat, potřebujeme vedení, vizi a musíme se rozhodnout. Mějte čisté záměry a začněte plánovat!!! 

Velekněžka je strážkyní tajemství a záhad, je silně intuitivní, je to ženskost, princip bohyně. Všímejte si intuice, předtuch a snů! Nechávejte si své poznatky jen pro sebe a zkoumejte je pouze ve svém nitru. Je to odpověď ano.

Císařovna znázorňuje ženský princip moci. Možná vládne říši, je manželkou císaře a nebo vdovou. Představuje všechny matky bohyně, včetně Matky Země, která představuje všechnu sílu, ze které vzejde veškerý život. Také je to potěšení a radost z krásy, péče o sebe.

S láskou Saxi