Tarot na 19.10.2016


19-10-2016-tarot

10 MINCÍ + MÍRNOST + KRÁL MEČŮ

Deset mincí je označováno jako bohatství. Představuje pozitivní myšlení, materiální a duchovní úspěch. Někdo můžete získat dědictví a nebo se také můžete cítit v bezpečí v rámci větší skupiny, např. rodiny a nebo také společnosti. Může jít také o dlouhodobější investice, které nejsou likvidní, jako je pozemek, rodinný podnik a nebo právo prvorozeného. Važte si rodiny a zdrojů!

Mírnost představuje správnou míru všeho, rovnováhu, vyrovnání. V některých tarotových sadách jsou na této kartě vyobrazeny váhy. Vyrovnání dojde pouze tehdy, pokud budeme udržovat správnou směs všeho, kterou budeme neustále upravovat. Pokud my něco dostaneme, pak musíme i my něco dát. A druhé tvrzení této karty je, že procházíme-li těžkými situacemi, zesílí nás to. Dalšími významy této karty je správné načasování, smíření, uskutečnění, zkouška a léčení.

Ctnostný člověk volí střed a vzdaluje se od obou extrémů, od příliš mnoho o od příliš málo. – Aristoteles

Král mečů udržuje zákon a pořádek. Do jeho království patří myšlenky, teorie a věda. Je velkým humanistou a potřeby ostatních lidí vždy staví před své vlastní. Ale také očekává, že za to vše bude dostatečně uznáván. Jednejte na základě rozumu a logiky!

S láskou Saxi