Tarot na 18.10.2016


18-10-2016-tarot

10 POHÁRŮ – SOUD

+ ESO HOLÍ – 3 POHÁRY – ESO MINCÍ

Všechno je tak, jak má být. Přátelství může přerůst v lásku. Vědomí toho, že všechno, i všechny osoby, které potřebujete už máme kolem sebe vám přináší radost. Je to harmonie v osobních vztazích a s tím i spojená spokojenost. Může se tak stát díky situaci, která vám otevře oči a vy věci uvidíte v pravém světle. Máte neomezené možnosti a možná se i duchovně probudíte, něco pochopíte a toto je vaše zasloužená odměna. Je vám požehnáno.

Eso holí je prazačátek všeho, je to jiskra, která dokáže zažehnout plamen. Mluvím o počátečním impulsu a inspiraci a nebo také o novém směru a velké příležitosti. Nemusíte znát podrobnosti a ani výsledek, stačí pouze začít! 

Ať děláte cokoli, nebo sníte o něčem, co byste udělat mohli, prostě začněte. Smělost má v sobě genialitu, sílu i kouzlo. – Johann Wolfgang Goethe

Můžete začít slavit. Je hodně toho, co byste si měli uvědomit a čeho byste si měli vážit! Trojka pohárů hovoří o potěšení, o zábavě, pití, oslavách, večírcích, ale také o svatbě, křestu, narození a plánovaném těhotenství. Je to šťastný obrat. Radujte se z maličkostí i z nadbytku!

Mince jsou spojeny s materiální stránkou, je to vnitřní a vnější bohatství. Eso mincí je obecně nejšťastnější karta Malých Arkán. Přináší sebou úspěch a uznání, dosažení vrcholu a jak se říká, tak i ráj na zemi. Eso mincí je prvopočátek zhmotňování. Je třeba vynaložit nějaký čas, peníze, energii… Teď nastal ten pravý čas, aby jste začali. Před vámi se vynoří nová příležitost, která má v sobě velký potenciál.

S láskou Saxi