Orákulum na 21- 27.11.2016


21-27-11-2016-orakulum

Na tento týden jsem použila divinační orákula „Divination of the Ancients“ od Barbary Meiklejohn-Free a Flavie Kate Peters, je to bestseller roku 2016, objevila jsem je náhodu, zaujali mě a pak jsem na ně čekala tři týdny. Je dobré se stále těšit na něco nového (věci, lidi, situace), nabíjí nás to a každý den je potom pro nás krásnějším. Když máme vše, na nic se netěšíme, nemáme před sebou žádné sny a touhy, to je hodně nebezpečná situace. Takový člověk doopravdy nežije. Proto vždy radím, že po každém zdolání cíle je důležité si stanovit další cíl a tak stále dokola. 

vidlicova-ptaci-kostVIDLICOVÁ PTAČÍ KOST

Afirmace

Tato karta značí nový život, ať už se jedná o dlouho očekávané dítě, nové dobrodružství nebo velkou šanci k lepšímu. Signalizuje perfektní čas k narození nových ideálů a restartování projektů, které uvízli na mrtvém bodě. Toto je velmi úrodný čas pro vás. Probuďte v sobě znovu svoji kreativitu a soustřeďte se na vše, co jste chtěli. Myslete pozitivně a zaměřte se na to nejlepší ve vás. Aby bylo zajištěno kouzlo vidlicové ptačí kosti, která žehná vaší naději na nový život, říkejte si každý den afirmace na vše, co si přejete a všechny vaše touhy se stanou skutečností. Je správný čas a vaše úspěchy jsou zajištěny, vnímejte (dýchejte, meditujte) obnovenou energii, až do té doby, než se vše uskuteční.

Zaklínadlo:

Začnu hned, teď, bez odkladu! Kreativita je moje cesta! Věřím svému projektu! Úspěch přijde ke mě, úspěch se dostaví!

Další významy karty: Toto je vynikající čas na nové dobrodružství a projekty. Ukončete prokrastinaci. Vyvíjejte svoji kreativitu. Dobře použijte svůj přirozený talent. Úspěch je zaručen. Zpráva o blížícím se porodu (těhotenství) přinese velkou radost.

smerSTOPY

Směr

Jste zvědaví, jakou cestou se máte v životě vydat? Objevili se u vás obavy o rodinu, kariéru nebo smysl života? Toto je odpověď: Jděte směrem, který vás přivede blíže k Božství. Usilujte o to, co skutečně živí vaši duši, bude vám ukázána cesta. Dávejte si však pozor, aby jste pochopili, co to opravdu znamená. Ego zná nádherný způsob, jak vás zmást a dokáže vymyslet schémata, jak rychle zbohatnout. Pravda je vždy konzistenční a milující. Vstupte do své duše a zaměřte se na svou vášeň v srdci, talenty a zájmy. Tyto stopy vám budou ukazovat správný směr.

Zaklínadlo:

Mám jít sem, mám to udělat? Být rodičem? Být umělcem? Být velkou tlustou kočkou? Ego, ne! To není tvá odpověď! Božské vedení mi ukáže cestu!

Další významy: Nenechte nikoho, aby vás tlačil pryč od vaší vybrané cesty! Máte udělat důležité rozhodnutí. Vždy si vyberte cestu míru a štěstí. Osvobození se od nedostatečné mentality. Poslouchejte své vnitřní vedení. Jste na správné cestě.

runyRUNY

Vnímání

Je důležité teď vidět věci trochu jinak. Imaginujte si sebe na místě, kde se můžete konfrontovat, vaše slova, vaše činy. Víc než nelibost a nechuť ostatních v tom, co děláte, vnímejte spíše jejich slova jako příležitost z pohledu ze strany nezaujatého pozorovatele. Možná, že jejich činnost vám skutečně poskytne ještě silnější představy o tom, jak postupovat. Runy jsou připomínkou toho, že stačí jen jedno odvrácení a může nastat úplně jiný výsledek. Uvědomte si, že ti, kteří se zdají být vaši nepřátelé, ti vám často mohou přinést nejdůležitější lekce v životě.

Zaklínadlo:

Způsob, jakým jsem vnímal mě přivedl k pádu. A teď je to napsáno na zdi. Ze všech lekcí se učím. Ve všem čemu čelím, vidím vše dobré. 

Další významy: Nesuď rychle. Vidět situaci ze všech úhlů. Jsou lekce k učení. Porozumět z pohledu někoho jiného. Jednáš nepřiměřeně. Studuj runy pro spirituální vývoj a porozumění.

S láskou Saxi