Tarot na 20.11.2016


20-11-2016-tarot

Na nedělní výklad jsem zvolila Tarot Archandělů od Doreen Virtue a opět mi zůstali v ruce čtyři karty. Když jsem karty vyložila, tak mě napadl příběh. Královna, rytíř a mezi nimi je jejich situace, příběh, v první řadě je tu víra v sebe a ve svou intuici, schopnosti a odhalit své opravdové emoce. Oba naproti sobě jsou takové dva protiklady a musí se mezi nimi nalézt kompromis, pak tuto zkoušku zvládnou na výbornou a úspěch je nemine. Královna je zralá, pečující, láskyplná žena, která jedná srdcem. Rytíř se chová spíše podle rozumu, je schopen vyřešit jakýkoliv problém. 

ARIELOVA KRÁLOVNA

Zralost, praktičnost, štědrost, spokojenost

Pečujte o sebe a o ty, které milujete. Je důležité trávit kvalitní čas s lidmi, na kterých vám nejvíce záleží. Praktické a moudré rady se mají nezištně dávat a otevřeně přijímat. Možná jasně vidíte pravdu, o když lidé kolem vás ji nevidí. Vynikáte svou schopností postarat se o druhé, ale nezapomínejte přitom také pečovat sami o sebe. Máte dar udělat cokoli krásnějším.Popíši-li touto kartou člověka, pak je to člověk, který rád dává a je štědrý. Někdo, kdo vždy ví, co je správné, a s radostí přispěchá na pomoc. Někdo, kdo obdivuje luxusní věci. Je zralý, praktický, srdečný a laskavý.

Další významy: Rovnováha mezi praktičností a krásou. Velké srdce. Talentovaný zahradník.

MICHAELOVA DVOJKA

Stačí se rozhodnout a všechno hned půjde lépe! Bojujete s nějakým rozhodnutím. Možná také nějakou situaci příliš analyzujete, nebo doufáte, že sama pomine. Srdce se pere s myslí a vy se proto nedokážete rozhodnout. To může být vyčerpávající a možná se kvůli tomu i zbytečně stresujete. Věřte si! Věřte, že se dokážete rozhodnout moudře a v souladu se svou intuicí. Je docela možné, že naleznete řešení, ale neobejde se to bez kompromisu. Hledejte zlatou střední cestu. I dočasná řešení dokážou dát věci znovu do pohybu.

Další významy: Naslouchat své vnitřní moudrosti. Zbytečná námaha či ztráta času. Potlačování emocí.

GABRIELOVA ŠESTKA

Blahopřejeme! Zvládli jste to na výbornou. Tvrdě jste pracovali a vyplatilo se to. Na všechny kolem sebe jste udělali obrovský dojem a nyní můžete za své úsilí očekávat ocenění, povýšení a nebo jiný druh veřejného uznání. Užijte si tyto chvíle kdy vás okolí chválí, ale nespěte na vavřínech příliš dlouho. Čekají vás další velké úkoly.Tato karta také může znamenat, že je načase začít v rozhodování zohledňovat sebe a své potřeby a přestat se obětovat pro druhé. Mít se rád a starat se o sebe není nic špatného!

Další významy: Uznání vašich úspěchů. Stipendia nebo granty. Úspěch v oblasti umění a vědy.

MICHAELŮV RYTÍŘ

Síla, oddanost, intelekt, píle

Je načase rychle jednat! Bude nutné postupovat velmi rozhodně a sebevědomě, vytvořit si plán a velmi přesně vědět, jak ho provést. Tato karta vypovídá o velmi rušném období a radí vám, abyste se na cestě za vytouženými výsledky raději řídili rozumem než srdcem. Přestože je potřeba jednat rychle, vyhněte se impulsivním rozhodnutím.Popíši-li touto kartou člověk, tento člověk je schopný provádět hodně věcí najednou. Je to skvělý myslitel schopný vyřešit jakýkoliv intelektuální problém. Je silný, soustředěný, oddaný a vzdělaný.

Další významy: Hájit nějakou věc. Náhlé změny. Nediplomatické chování.

S láskou Saxi