Orákulum na 22-28.8.2016


22-28.8.2016 Orákulum

Občas jsou situace v našem životě, které nemají momentální řešení. Nechte věcem volný průběh, nežeňte se dopředu. Všechno chce svůj čas. Oddechněte si, meditujte, rozjímejte nad krásami světa. Vnímejte myšlenky, které k vám budou přicházet. Základ všeho je pozitivní myšlení. Změňte svůj pohled na svět a na vaši situaci, věřte ve šťastný konec. Pozitivní myšlení má velkou moc a dokáže přitáhnou pozitivní situace do vašeho života.

STROM K ODPOČINKU

trpělivost, klid

Strom k odpočinku je pro vás teď znamením, že máte teď nechat být své plány a záměry a namísto toho se zklidnit. Představuje nečinnost a relaxaci. Nejdůležitější je vaše trpělivost. Strom k odpočinku vás také nabádá, abyste zvolnili, udělali si pohodlí a dívali se, jak kvetou růže a jak ptáci hledají na louce potravu. Teď v žádném případě není čas na to, vyrazit kupředu. V tuto chvíli jste udělali všechno, co jste mohli a je načase si oddechnout a nechat svůj příběh, aby se odvíjel sám. Pokud tak učiníte, přijdou k vám úžasné myšlenky. Pamatujte na staré úsloví, které říká: Konáme, aniž bychom konali, a všechno je vykonáno! Zklidněte se. Je načase meditovat a dát si oddech, v opačném případě uděláte chyby, kterých budete později litovat. Nebojte se, všechny ty věci, které se snažíte zvládnout, tu stále ještě budou, až budete znovu připraveni jít dál. Teprve pak budete schopni jasněji myslet.

OČI PRO KRÁSU

pozitivní očekávání, srozumitelnost

Tato karta vás žádá, abyste se podrobněji zabývali svým vnímáním. Vidíte svět jako dokonalý a krásný? Dokážete si v duchu promítnout svoji životní pouť až do dnešních dnů a vidět dokonalost jakou se utvářela realita? Vnímání je skutečně vším. Poloprázdná sklenice je totéž co napůl plná sklenice, přesto je velký rozdíl v tom, jak se na ni díváte. Oči pro krásu vám připomínají, že pokud půjdete dál s přesvědčením, že vše je a bude dobré, výsledkem bude opravdový úspěch. Očekávejte krásu a tím k sobě přitáhnete své nejvyšší dobro. Poupravte svůj pohled na věc. Teď je zapotřebí zásadní změna vnímání.

S láskou Saxi