Orákulum na 23.10.2016


23-10-2016-orakulum

Na dnešní zatažený nedělní den, jsem vytáhla „Angel Answers“ od Doreen Virtue.

MÍRUMILOVNÉ ŘEŠENÍ

Změny, které teď řešíte, brzy skončí. Konflikt ustane a nahradí ho harmonie. Dostaví se pocit klidu, který pocítí všichni, dokonce i ti, kteří pouze „souhlasí, že nesouhlasí“. Nesoulad se brzy vyřeší ve váš prospěch. Může jít o neshody v práci, právní spory, a dokonce i o konflikty v rodině a nebo mezi přáteli. Odpouštějte a buďte chápaví k těm, kteří se možná mýlí. Dovolte, aby byl nastolen mír, který přinese odpuštění a klid všem.

JEDNEJTE

Nadešel čas konat! Andělé čekají až uděláte další krok, aby vám mohli začít pomáhat na cestě ke splnění vašich snů. Skoncujte s prokrastinací a nejistotou. Srdce vám napovídá, co máte dělat. Konejte! Ať už se soustřeďujete na svou pracovní kariéru, vztahy a nebo cokoli jiného, splnění přání vám nespadne samo do klína! Musíte se aktivně věnovat tomu, čeho chcete dosáhnout.

ZVOLTE SI NOVÝ SMĚR

Nadešel čas, abyste si ve svém životě určili nový směr. Možná vás situace, ve které se nacházíte, neuspokojuje a nebo máte srdce plné nespokojeností. Víte, že vám svět může nabídnout něco lepšího a že jste následování svých andělů odkládali. Vědomě se rozhodněte, že se stanete novým člověkem, jakým chcete být. Vytvořte si akční plán, který vás povede směrem vašeho božího poslání. Začněte hned tvořit kroky k lepší budoucnosti!

S láskou Saxi