Orákulum na 25.11.2016


25-11-2016-orakulum

Dnes jsem opět vyložila z oblíbených „Angel Answer“ od Doreen Virtue. Dnešní karty nám podávají návod, jak máme zdárně a do konce vyřešit situaci a nebo problém, který teď řešíme. Je třeba si uvědomit, že se věci nemusí vyvíjet přesně tak, jak si představujeme. Vždy je lepší mít v záloze i jiné alternativy řešení. Ráda tvrdím, že štěstí přeje jen připraveným a tady to platí dvojnásob. Než se rozhodneme a začneme jednat, je dobré si o dané situaci zjistit nějaké informace, v dnešní době internetu je to velmi jednoduché. Také můžeme pořádat o pomoc a o radu lidi ve svém okolí. Zůstaňte optimističtí, naše sny jsou na dosah!

NEPRAVDĚPODOBNÉ

Je jen malá pravděpodobnost, že situace, kterou v současné době řešíte, se uskuteční přesně tak, jak si představujete. Také se může odehrát jiná podoba této události, věci se vyvinou jinak. A nebo právě to, co chcete aby se uskutečnilo, není ve vašem nejvyšším zájmu. Soustřeďte se a hledejte jiné alternativy. Otevřete se jim. Buďte připraveni dosáhnout jedinečného a mnohem víc povznášejícího výsledku, než byl ten, který jste plánovali.

SEŽEŇTE SI VÍC INFORMACÍ

Tato situace, vyžaduje víc informací, jež vám pomohou moudře se rozhodnout. Obraťte se na lidi, kteří mají v této oblasti znalosti, a pořádejte je o pomoc. Pokud jsou mezi vašimi přáteli a nebo příbuznými lidé, které váš problém chápou, pořádejte je o jejich pohled na věc. Možná budete muset udělat odborný průzkum, abyste získali potřebné informace. Ten může zahrnovat čtení určitých knih, účast na seminářích a kurzech nebo hledání informací na internetu.

BLÍZKÁ BUDOUCNOST

To, co žádáte, se brzy vyplní, takže nebudete dlouho čekat. Zůstaňte optimističtí a postupujte dál po vytyčené cestě. Buďte otevření k přijímání.

S láskou Saxi