Orákulum na 25-31.7.2016


IMGaaa

DUHOVÝ PRINC

odměna, vytrvalost

Tato karta vám připomíná „zákon odměny“ a „zákon přijímání“. Po bouřce, kterou jste na naší cestě utrpěli, Duhový vám princ přináší číši zlata. Je to proto, že jste použili veškeré své vnitřní světlo, dosáhli až na oblohu a obsáhli materiální svět z jednoho konce na druhý. Není to vždy snadný proces a těžká práce musí být odměněna. Když se sladíte s energií, která dává ty nejvyšší hodnoty, je vaše odměna obsažena už v samotném činu. Nicméně, toto poselství znamená i víc. Duhový princ říká, abyste svůj zrak upínali k obloze i po bouřce, která možná zpřevracela váš život. Následujte své dokonalé štěstí až k číši zlata, která na vás čeká. Vytrvalost se vyplácí a vaše odměna bude větší, než si dovedete představit.

 

IMG_0001aaaDÁMA DARU

štědrost, přijímání, utajování 

Zamyslete se nad podstatou a způsobem, jakým dáváte druhým. Vy máte rozdat pouhých deset procent ze svého bohatství, abyste zajistili, že vše bude plynou i nadále. To však neznamená, že musíte nutně dávat peníze, ani se tím nenaznačuje jakýkoliv konkrétní charitativní čin. Způsob, kterým to po nás tato dáma žádá, vůbec není hmatatelný nebo materiální. Žádá nás, aby jsme se dívali na všechny živé bytosti jako na důležitou součást Božího plánu a dali druhým najevo, že v ně věříme. Vaše víra v druhé má větší hodnotu, než si vůbec dokážete představit, a sama o sobě zaručuje váš dlouhodobý úspěch. Pamatujte, že můžete mít jen to, co jste sami ochotni dát.

Ale také nám Dáma daru říká, že utajování není v jejím světě vítané. Zadržování informace je vlastně jiným způsobem lži. Děláte snad vy něco takového? Možná to dělá někdo jiný vám, tají něco před vámi, aby vámi mohl manipulovat a mít nad vámi kontrolu, tím pádem, můžete být hluboce přesvědčeni, že nejste dost dobří. Je na čase to změnit.

Nejsprávnější je dávat upřímně a s otevřeným srdcem a nic neočekávat. Dáma daru vás vyzývá, abyste byli štědří a soucitní. Vždycky můžete začít znovu.

IMG_0002aaaKOVOVÝ KRÁL

disciplína, neprůstřelnost, hranice

Kovový král je silný a přichází vám půjčit svůj neprolomitelný štít ochrany. Ať už k vám vysílá kritiku nebo žárlivost kdokoliv, nezradí vás. Také by jste se měli zamyslet a stanovit si zdravé hranice. Ujasněte si, kde končí vaše hranice a kde začínají hranice toho druhého. Emoce jiných lidí nejsou vaše, bez ohledu na to, jak moc jste empatičtí. Kovový král také nám připomíná, jak důležité je mít zdravou sebeúctu. Právě teď je vhodná doba na to, abyste zazářili a byli hrdí na to, co jste dokázali.

 

S láskou Saxi