Orákulum na 26.9.-2.10.2016


Na tento týden jsem vzala do ruky Kouzelné jednorožce od Doreen Virtue.

HVĚZDA SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

Něco si přej a očekávej to nejlepší.

1Tady je tajemství šťastného života: Očekávejte to nejlepší. Protože život vám dává to, co očekáváte. Když se obáváte své budoucnosti, je možné, že se vaše obavy vyplní. Je mnohem lepší dívat se do budoucna s nadějí. K tomu vám může pomoci třeba to, že budete na obloze hledat hvězdy a přitahovat k nim svá přání. Věřte, že se splní (ale možná jinak nebo lépe, než čekáte). Vaše víra je tím „kouzlem“, díky kterému se přání plní. Čím více věříte, tím lépe.

Požádejte Boha, anděly a jednorožce (jakoukoli vyšší sílu), aby vám pomohli vaší víru upevnit. Mohou vám pomoci vyléčit všechny dávné obavy nebo bolesti, aby bylo vaše srdce naplněno pouze láskou a štěstím. Nebojte se, že byste mohli být zklamaní a že se vaše přání nevyplní. Tento strach může znemožnit, aby se vaše přání naplnila!

Vyslovte tedy svá přání a věřte, že se splní. Zeptejte se svého srdce, po čem touží – dostanete to v nejpříhodnější chvíli a tím nejlepším možným způsobem. Nemusíte vědět, jak se vaše přání vyplní…. stačí je umět zformulovat. Pak vám váš vnitřní hlas možná řekne, abyste podnikli určité kroky a pomohli tak k jeho uskutečnění. Vnitřní hlas k vám vždy vysílá pozitivní slova a pocity a je důležité, abyste jim naslouchali a mohli tak pomáhat sobě i druhým.

ZVĚDAVOST

Začni s projevem v oblasti, která tě zajímá.

2Co vás zajímá? O čem byste se raději dozvěděli víc? Vaše zvědavost je jako mapa, která vám pomáhá poznat, kam se vaše duše touží vydat. Je přirozené, že vás zajímají ty oblasti života , které souvisejí s vaším božským posláním (neboli hlavním důvodem, proč jste přišli na zem).

Věnujte pozornost svým myšlenkám a činům, abyste lépe pochopili, co podněcuje vaši zvědavost. Všímejte si jakýchkoli témat, která vás naplňují vzrušením. Sledujte to, co děláte ve svém volném čase. Zaměřte se na to, co vás přitahuje na ostatních lidech. Informace z oblasti vašeho zájmu můžete získat i od vašich blízkých přátel a rodinných příslušníků.  Fascinuje vás například věda, zvířata, počasí, móda, plavání, dějiny Egypta nebo nějaká jiná oblast života? Tato karta vás vyzývá, abyste se pustili do nějakého speciálního projektu, který vám umožní dozvědět se o tomto tématu více. Udělejte si čas a přečtěte si něco o tom, co je předmětem vaší zvědavosti. Promluvte si s odborníky, kteří pracují v tomto oboru. Pusťte se do experimentu nebo vědeckého projektu, který vám pomůže dozvědět se více.

Jinými slovy, využijte svou zvědavost jako pohon, který vás požene kupředu k lepšímu porozumění sobě a svému světu.

JEDNODUCHOST

Soustřeď se na to podstatné a vyvaruj se přemíry.

3Tato karta říká, že je váš život v poslední době příliš složitý. Nastal čas zpomalit a soustředit se na to, čím jste si jistí. Co například doopravdy chcete? Co víte, že opravdu nechcete? To jsou základy, které vám později, pomohou zodpovědět důležitější otázky.

Dalším důvodem, proč padla tato karta, je nutnost urovnat určitou oblast vašeho života – ať už je to vás pokoj, skříň nebo nějaký komlikovaný vztah. Když si kolem sebe uklidíte, bude vaše mysl jasnější a soustředěnější a vy budete mít více energie.

Tati karta také může naznačovat, že příliš usilujete o zdar nějakého projektu. Zkuste vložit svou energii do jednotlivých částí. Zaměřte se na jednoduché a jisté části, a tím se zdárně vyřeší výsledek.

ZMĚNA

Změny, kterými procházíš, jsou pozitivní.

4Někdy se bojíme dělat změny, protože nevíme, co se v budoucnu stane. Tato karta vám však oznamuje, že změny, kterými procházíte, jsou pro dobro věci. Vcházíte branou do nového života. Nebojte se své budoucnosti, protože všechno dobře dopadne. Jedním z důvodů, proč tyto změny přicházejí, je to, že stárnete. Máte teď rádi jiné věci, než když jste byli mladší. Na tom, že se měníte, není nic špatného, vždyť změna je součástí života. Stejným způsobem se s postupem času změní i vaši přátelé a členové rodiny. Všichni se oprošťujete od toho, co vám již nevyhovuje, a přijímáte věci nové. I když se zdá, že se kvůli těmto změnám chovají vaše rodina a přátelé jinak než dříve, nakonec si budete všichni bližší. Díky těmto změnám si pak najdete nové přátele.

Avšak i šťastné životní změny mohou být příčinou stresu, který ovlivňuje vaše tělo, energii i nálady. Proto je nyní důležitější než kdy jindy pečovat o sebe tím, že si dopřejete dostatek spánku, pohybu a času na zábavu. Pomoci vám může i to, když si o svých pocitech promluvíte s přáteli a členy rodiny.

Tato karta vás také může vyzývat, abyste ve svém životě změnili něco, co vás trápí nebo vám ničí zdraví – například nějaký návyk nebo vztah. První věc, která vás napadne je správná. Pokud vám tato změna připadá obtížná a nebo z ní máte strach, požádejte anděli, jednorožce, přátele a členy rodiny, aby vám s ní pomohli. V dobách změn hraje podpora druhých velmi důležitou roli. Když se naučíte těšit se s životních změn, bude vás život mnohem víc bavit.

S láskou Saxi