Orákulum na 28.11.-4.12.2016


Na tento týden jsem vyložila z Orákula vizí od Ciro Marchettiho. Tento celý týden je o lásce, pokud budete lásku dávat ostatním, pak i ona se vám vrátí. Láska léčí, láska rozjasňuje naše srdce. Otevřete svoje srdce a vnímejte. Vždy někdo stojí při nás, někdo, kdo nás podrží a my na to vše nemusíme být sami. Zapomeňte na minulost, ta nás jen svazuje. A plně se poddejte přítomnému okamžiku, žijte tady a teď a vykročte do nové, krásnější budoucnosti. Možná ještě nevíte, co vás v ní čeká, uvědomte si, že každý člověk si svoji budoucnost vytváří sám svým myšlením a svými činy. 

LÁSKA, PŘÁTELSTVÍ, LÉČENÍ

Síla, s níž láska dokáže proměňovat tělo, je legendární, je pevně zakotvena ve folkloru, všeobecném podvědomí i každodenní zkušenosti. Láska hory přenáší… Po celou naši historii je „něžná láskyplná péče“ všemi uznávána jako součást léčby. Larry Dossey

47Jestliže léčení má člověku vrátit jeho celistvost a láska má léčivé účinky, pak ozdravná energie láskyplného přátelství má posvátnou moc. Tato karta vypovídá o dávání a nebo přijímání léčivé energie lásky.

Žena spí a nebo odpočívá v kruhu ozdravného světla. Dokonalý kruh reprezentuje završení a celistvost. Ruce vysílají energii reiki, která léčí. Připomínají nám, že jsme tu zde, abychom milovali a uzdravovali jeden druhého. Jak mnoho může znamenat jednoduchý dotek či pozorné gesto.

 

KONTAKT, PODANÁ RUKA, DUCHOVNÍ VAZBY, SPOJENÍ

Každý kontakt s lidskou bytostí je tak vzácný, tak cenný, že bychom jej měli ochraňovat. Anaïs Nin

28Občas v životě nastanou situace, kdy nevíme jak dál. Zapomínáme, že jsme tělem i duchem zároveň a pak zbytečně trpíme. Měli by jsme si udělat čas na meditaci a spojit se svým vyšším já. Měli by jsme odhodit masku a podívat se do našeho nitra. Vězte, že na to všechno tady nejsme sami. Celý svět je o dualitě, toto naznačují i dvě hůlky v mužově ruce. Dívka, která se láskyplně natahuje k muži je jeho duchovním průvodcem, může to být také jeho láska s minulého života, jeho spřízněná duše a nebo také jeho dvouplamen, což je nejvyšší forma lásky. V pozemském životě je nám řada věcí skryta, nemůžeme je vidět, proto nás karty vyzývají, abychom se zastavili a podívali se na svět svým nitrem.

 

NOVÝ ZAČÁTEK, ODPOUTAT SE OD MINULOSTI

Můžete začít znovu, kdykoli budete chtít, protože to, čemu říkáme „neúspěch“, neznamená upadnout, ale zůstat ležet.

1Žena si přidržuje na svém srdci šat vzpomínek. Oči má zavřené a její myšlenky jsou obráceny do minulosti, kdy byla připravena riskovat, stejně jako Blázen na tarotových kartách u jejích nohou. Ještě než otevře oči, aby uviděla, co přijde, jsou vypuštěny tři holubice ztělesňující ryzí radost a víru. Poletují nad skříňkou, která obsahuje ženiny neomezené, avšak dosud nevyzkoušené možnosti, a povzbuzují ji. Z pozadí to vše pozoruje Měsíc. Žena se nadechuje a ještě krátce přemítá a váhá, než vykročí do tohoto okamžiku. V určitou chvíli je učiněno rozhodnutí. Možná je to vaše volba, možná výsledek volby někoho jiného. Ocitli jste se za branou, která se za vámi zamkla. Není cesty zpět. Význam této chvíle vás dočasně znehybnil. Nyní musíte sebrat odvahu, abyste postoupili dál. Víte, že je třeba udělat další krok, jakkoli náročný a namáhavý.

Zavřete vrátka své minulosti, nemyslete na ni, propusťte ji s láskou. Zavřete oči, spojte se svým srdcem a vydejte se do svého nitra, vnímejte. Pořádejte o sílu a správné načasovaní. Dokážete teď odložit svou masku a vzdát se svého zahalení? Jste připraveni začít?

S láskou Saxi