Orákulum na 8.7.2017


Na sobotní den jsem vytáhla dvě karty z karet od Doreen Virtue „Marie, královna Andělů“ a jednu afirmační kartu z Myšlenek moudrosti pro život v harmonii od Louise L. Hay.

SOUCÍTĚNÍ

Vidím a cítím stanoviska druhých s odpouštěním a laskavostí.

Jsme velice citlivý a tím pádem jsme lehce ovlivnitelní negativitou ostatních, ta mohla zatemnit naše emoce a myšlenky. Zde je důležité změnit přístup a uvědomit si, že každý i my jsme někdy udělali chybu. První karta nás přímo nabádá, aby jsme zapomněli na minulost, zapomněli na křivdy a udělali první mírumilovný krok, který bude směřovat ke smíru.

PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK

Jsem plně přítomna v tady a teď.

Pokud se vracíte do minulosti a nebo jen sníte o budoucnosti, pak doopravdy nežijete. Minulost, ta nás dokáže brzdit, blokovat. Tato karta nás nabádá, aby jsme se zastavili v současném okamžiku, radovali se z něj, užívali si jej. Doslova spočinout v přítomném okamžiku je o něco složitější, jde o to maximálně si vyčistit hlavu, vypustit veškeré myšlenky a jen si užívat té chvíle, já se v tomto stavu lehce usmívám, ale potřebuji okolo sebe maximální ticho, zapálené svíčky, příjemnou vůni a vnímám jen svoji energii, která mi proudí páteří…. je to absolutní klid a mír uvnitř sebe.

Jako třetí kartu jsem vytáhla na dnešní den tuto afirmaci:

„Otevírám životu nové dveře“

Můj duchovní růst ke mně přichází neočekávanými způsoby. Ale vím, že jsem vždy v bezpečí.

S láskou Kateřina