Lenormand na 9.7.2017


MRAKY – LOĎ – DOPIS

+ KYTICE – PRSTEN

Dnešní den začíná nepříjemnostmi a mrzutostmi, možná také pociťujeme starosti. V podstatě mraky zde mohou přinášet i naši takovou vnitřní krizi, strach a nejistotu. Je bouřka, zataženo, mlha, kouř a my nevidíme dále. Loď zde představuje naše myšlenky, sny, přání a touhy a s dopisem dohromady nejdou do hloubky, jsou povrchní. V podstatě ani nevíme, co si o dané záležitosti máme myslet. Nevíme, jak budeme pokračovat dále na naší cestě, nevidíme do hloubky věcí a situací. Mraky jsou k lodi svoji světlou stranou, tím pádem je to jen krátkodobá záležitost, vítr rozežene mraky a za mraky svítí slunce.

Jinak se tato záležitost může týkat i cestování, nepříjemného cestování, není zde jasné, zda se cesta vůbec uskuteční. Můžeme zde čekat na zprávu a nebo řešit cestovní dokumenty.

Další spojení karet zní pozitivně. Květiny, ty nám vždy dávají naději na zlepšení situace, ať je jakákoli. Jsou s ní spojeny samé příjemné věci, jako romantika, štěstí, spokojenost, úspěch… Můžeme také obdržet dárek, květiny a nebo rovnou prsten? Květiny s prstenem mohou být pro někoho předzvěstí žádosti o roku. Jedná se zde o příjemný a spokojený vztah. Každopádně prsten zde nemusí hned hovořit o partnerství, ale může se jednat o jakoukoli jinou smlouvu, ta bude pro nás výhodná a ostatní vztahy např. po pracovní stránce to stejné, bude to pro obě strany příjemné setkání a milá společnost.

S láskou Kateřina