Orákulum vizí na 15-21.8.2016


 

Celý tento týden je v duchu lásky…. lásky partnerské, lásky kamarádské, lásky k přírodě…. Ale nejdříve musíte mít rádi sami sebe, vyzařujte lásku, pak láska přijde i k vám, nebojte se jí, úplně se jí poddejte, láska má léčivou sílu a dokáže vyléčit bolavou duši. Nabídněte pomocnou ruku příteli, ať ví, že není sám. Zajděte si do přírody a nechte se unášet její krásou, zastavte se a vnímejte její energii. Můžete třeba objímat stromy, úžasně vás nabijí energií. Odpovědi na své otázky hledejte ve snech a sněte! 

LÁSKA, PŘÁTELSTVÍ, LÉČENÍ

47

Jestliže léčení má člověku vrátit jeho celistvost a láska má léčivé účinky, pak ozdravná energie láskyplného přátelství má posvátnou moc. Tato karta vypovídá o dávání a nebo přijímání léčivé energie lásky.

Žena spí a nebo odpočívá v kruhu ozdravného světla. Dokonalý kruh reprezentuje završení a celistvost. Ruce vysílají energii reiki, která léčí. Připomínají nám, že jsme tu zde, abychom milovali a uzdravovali jeden druhého. Jak mnoho může znamenat jednoduchý dotek či pozorné gesto.

23SPOJENÍ S PŘÍRODOU

Ztrácíme vztah k přírodě a spojení s ní se z našeho lidského světa pomalu vytrácí. Na chvíli zapomeňte na technické vymoženosti a znovu v sobě probuďte svoji duchovní podstatu, která také vede přes spojení s přírodou. Na chvíli vypněte, vnímejte a jak se říká, znovu dobijte baterky.

Žena proměňuje své tělo a nyní jako symbolický strom poskytuje oporu a bezpečí. Pomáhá naprosto upřímně a její pomoc je přijímána s naprostou důvěrou. Z zpovzdálí ji sleduje jednorožec. Žena jako kdyby s okolím srostla v jedno. Celá scéna působí velice pozitivním, klidným dojmem a vyzařuje ze sebe hřejivé světlo. 

3SNY, MEDITACE, DUCHOVNÍ ÚNIK

Ve snech existují i barvy, které ve spektru bdělého stavu přítomny nejsou. – Terri Guillemets

Sny nám přinášejí alternativní realitu, kde nejsme ničím omezeni. Můžeme s anděli vzlétnout do výšin a nebo klesnout s démony do hlubin. Můžete si představovat cokoliv, můžete tvořit a unikat průměrnosti. Můžete žasnout a ptát se „co když?“ a probouzet se s novou svěžestí a otázkou „proč ne?.

Postava šaška sedí na magické skřínce, kterou používají kouzelníci. Má na sobě noční čapku a pantofle. Nastala chvíle odpočinku a úniku. Okolo se vznášení magické lapače snů, které pohlcují snové představy plující prostorem. Po tyčích vedle postavy šplhají tvorové, kteří jsou v různých kulturách symbolicky spojovány se sny. Všímejte si svých snů, ale dávejte pozor, aby jste si je nevyložili chybně!

S láskou Saxi