Tarot na 14.8.2016


14.8.2016 tarot

KRÁLOVNA MEČŮ – ŠEST HOLÍ – TŘI DISKY

Královna mečů je racionální, intelektuálně uvažující žena, moudrá, suverénní, nepřípustná a zdrženlivá. Má schopnost řešit problémy pomocí rozumu, také z ní může být cítit odstup a citový chlad. Královna na kartě se zdá být tak lehká a vzdušná, tak jako její element. Má jemné rysy, drobnou postavu a útlý pas. S mečem v ruce je vždy ve střehu.

Šest holí představuje úspěch, uznání nebo vítězství na všech úrovních. Vaše úsilí je odměněno a co vám náleželo, to jste dostali. Tato karta také označuje dosažení kreativních cílů v práci, umění a vědě. Zde se riskování vyplácí. V osobních vztazích je tato karta předzvěstí nějakého důležitého šťastného zážitku. Může se k vám dostat nějaká potěšitelná zpráva, dopis či dlouho očekávaný telefonát.

Tři disky představují dobře zvládnutou zkoušku, je to úspěch dosažený vlastním úsilím a námahou. Karta také hovoří o závěru, ukončení a kvalifikaci. V osobních vztazích tato karta oznamuje, že učiníte rozhodný krok ke zralejšímu způsobu soužití s ostatními. Pro někoho může znamenat konec hledání a začátek nějakého vroucího, trvalého vztahu. Pokud máte partnera, pak tato karta znamená překonání problémů, krizí a následné dosažení vyšší úrovně. Je to společná práce.

S láskou Saxi