Orákulum vizí na týden 4-10.12.2017


Na tento týden jsem opět vyložila z Orákula vizí od Ciro Marchettiho. Tentokrát mi vypadli dvě dvojice karet.

UVĚZNĚNÍ V PASTI, OMEZENÍ, PŘEKÁŽKY, KOMPLIKACE

ROZLET FANTAZIE, VPŘED S DŮVĚROU, DALŠÍ KROK

+ VNITŘNÍ KLID, OKAMŽIK V ČASE

PRODUKTIVITA, OVLÁDÁNÍ, ORGANIZACE

První karta pro nás představuje omezení, kdy nás něco svazuje. A my se díky tomu nemůžeme posunout dále, nemůžeme roztáhnout křídla. Někdo může být omezen pouze vnitřním blokem v hlavě, dejme tomu se bojí, má strach, nevěří si. Tak moc by chtěl do předu a něco podnikl, ale ty tíživé myšlenky. Mám na to? Dokážu to? Je také možné, že je problém někde jinde, on ve všem hledá komplikace a složitosti. Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě? A zatím je to naopak, on má řešení na dosah ruky, jen je tak moc zaslepen a zahlcen hledáním, že to ono řešení přehlédl. Horší je pokud se toto uvěznění týká reálných okolních vlivů. Ihned jsem si vzpomněla na dceru, objevili se jí zdravotní problémy, takže počítám, že strávím nějaký ten čas s ní v nemocnici. Ale i tak existuje cesta, jak z toho všeho ven.

A druhá dvojice je přesně o té cestě. Vše chce klid, nezmatkovat, na chvíli se zastavit. Vnímat jen ten přítomný okamžik. Nakonec vše zvládneme. Život, jednotlivé úkony, činnosti, povinnosti, péči o rodinu, práci a koníčky sladíme tak, že vše dotáhneme do dokonalého konce. Možno se bude po nás chtít, aby jsme i do určitých činností zapojili rodinu, jedná se tu o vzájemnou, sehranou spolupráci. Mě s dcerou zítra pomůže maminka, mám domluveny konzultace, takže bych se do nemocnice dostala až v úterý, ale další dny budou už zase na mě.

Ještě mě napadlo, že to omezení se může týkat našeho času. Je před vánoci, rychle napéct, uklidit, koupit dárky, ale je tak málo času. Vše chce klid, lítáním a nervozitou nic neuspěcháme, max. si uženeme nějakou nemoc. Několik let mám takový jeden svůj systém. Např. když jedu pro nějakou věc do eshopu a nebo dál do obchodu, tak si naplánuji i další věci v rámci cesty, tím ušetřím čas a peníze za benzín. Např. z nemocnice se zastavím po cestě pro granule pro kočku, kupuji speciální, takže je všude nemají a já pojedu prakticky okolo, ušetřím min. půl hodiny času a když si k tomu napočítáte další věci, tak se to nasčítá.

S láskou Kateřina