Tarot na 3.12.2017


Nejdříve než se dostanu ke kartám na neděli, tak zrekapituluji sobotní den. Původně jsem chtěla péct, ale zapomněla jsem koupit pečící papír, přítel ho v obchodě nenašel a mezi tím náš malý obchůdek stihl zavřít. Byla jsem nucena vyrazit do obchodního centra sama. Už na silnici mě překvapilo jedno auto za druhým, v kryté garáži nebylo volné místo, nakonec jsem zaparkovala a vyvezla jsem se po jezdících schodech do obchodní pasáže. Najednou mě přepadla panika a bolest hlavy, kolem mě byl spěch a stres. Byla jsem vším okolo nasátá jako houba, dlouho jsem tento pocit už neměla, bylo to tím, že se takovým místům v takový čas vyhýbám. Pak jsem se obrnila a okolí šlo absolutně mimo mě. Šla jsem přece jen pro pečící papír a hned domů. Ani nevím, jak jsem se k tomu dostala, ale po cestě než jsem se dostala k papíru, tak jsem stihla nakoupit všechny dárky pro děti co jsem měla v hlavě. A teď ke kartám na neděli:

OSMIČKA POHÁRŮ – MÁG

+ SEDMIČKA POHÁRŮ – TROJKA HOLÍ

Obě dvojičky nám chtějí říci něco podobného. Osmička pohárů nám říká, že máme opustit minulost, nemáme na ní lpět. Je pravdou, že se nám zrovna do toho nemusí chtít, může to být pro nás i bolestné a zvláště po citové stránce. Ale pokud by jsme stále v této situaci zůstali, pak nás v ní čeká jen vyprahlá poušť, pusto po citové stránce. A my teď nejdeme do neznáma, my máme před sebou cestu, kde již vidíme dál. Víme, kam směřujeme, kam chceme směřovat, možno jsme již učinili nějaké kroky směrem ke splnění našich snů. Opusťte minulost a kráčejte s důvěrou dál!

Ano, možná jsou pro nás určité věci až moc lákavé. Ale je to opravdová realita? Můžeme mít na výběr z mnoha variant, z mnoha cest, paradoxem je, že nás přitahuje zrovna to nesprávné, nebezpečné, iluze. Pokud odložíme emoce a místo nich zapojíme rozum, pak vybereme správně. Vyšleme úsilí tím správným směrem a budeme čekat na zpětnou vazbu. Máme vizi, dali jsme do toho vše a jen čas ukáže, zda se nám vyplní či nikoli.

Zapomeň na minulost a jdi s důvěrou dál! Zapoj rozum a pošli energii tím správným směrem!

S láskou Kateřina