Příběh intuice


Je to pár dní nazpátek, míchala jsem Lenormandky na denní karty a vypadla mi ženská osobní karta, ihned jsem se zarazila a řekla si, dobrá, uvidím co karty řeknou dál. Pokračovala jsem s mícháním a vytáhla jsem další kartu, podle ní to začínalo být ještě zajímavější, míchala jsem dál a třetí karta padla do výkladu. V té době jsem v hlavě učinila jedno rozhodnutí, při výkladu jsem jako vždy vypnula a napojila se na energie Universa.

Měla jsem vyložené karty: Dáma, Mraky a Cesty. Hlavou mi problesklo znovu, toto není denní výklad, tento výklad je určený pro tebe, karty ti předávají sdělení, poslechni si ho. Dáma jsem byla já a byla jsem rozhodnutá, ale cesta, kterou jsem chtěla zvolit byla ta nesprávná. Bylo to varování, moje tvrzení se pomalu ověřovalo a dokonce i moje srdce začalo říkat ne. Ne, tento muž není ten pravý, hlavně neudělej blbost. Ano, také bych k tomuto rozhodnutí dospěla, ale stále bych si říkala co kdyby? Učinila jsem správné rozhodnutí? Nemám žádný preferovaný styl míchání karet a ani výkladu. Samozřejmě co balíček karet, to vlastní individualita, s každým balíčkem karet pracuji jinak. Někdy se stává, že karty místo otázky, na kterou mají odpovědět, odpoví na něco jiného, protože toto sdělení pokládají za důležité.

Poslouchejte svoji intuici, může k vám promlouvat všelijak, věnujte pozornost znamením kolem sebe, nikdy dopředu nevíte, zda vám vyšší síla nechce něco důležitého sdělit.

S láskou Saxi

IMG_8346aaaweb