Rady Andělů na 11.12.2016


11-12-2016-orakulum

Na nedělní den jsem opět vyložila své oblíbené Angel Answers od Doreen Virtue. Tyto karty vnímám jako: Andělé nás vedou, pozorně se dívejme kolem sebe, vnímejme znamení. Tato cesta je dlouhá, ale je to ta správná, už jsme na ní. Vězme! A postupně bychom si měli začít čistit život od nezdravých návyků, nabije nás to energií a dodá nám to sílu pokračovat dál.

HLEDEJTE ZNAMENÍ

Andělé pro vás mají velice speciální a konkrétní odpověď na vaši otázku. Očekávejte okamžitá znamení, která pro vás budou mít hluboký význam. Mnoho lidí vidí bílá peříčka, která naznačují přítomnost andělů, nebo cítí vůně ze svého dětství, které se pojí s některým členem rodiny. Znamení vyžadují soustředěnou pozornost. Buďte tehdy bdělí a otevření různým možnostem, nikdy do předu nevíte, kdy se jaké znamení objeví. Jeden čas jsem hodně vnímala zastavení svého zraku na hodinách přesně v 11:11, tento čas značí pohlazení andělů po naší duši. Dále jsem měla určitou otázku v hlavě a odpověď se mi ozvala z rádia, televize a nebo jsem si ji přečetla na plakátu, kdy můj zrak na něm sám spočinul. Nepleťte si v této době synchronistické události s pouhými „náhodami“. Jsou to vzkazy určené speciálně vám.

ODE DNEŠKA ZA ROK

Událost na kterou se ptáte, řešíte ji, se uskuteční ode dneška za rok, nebo krátce po tom. Během této doby buďte optimističtí, pečujte o sebe a věnujte se činnostem souvisejícím s vašim přáním. Pamatujte, že splnění vašeho přání závisí také rozhodnutích ostatních lidí, kteří se řídí svou svobodnou vůlí. Ačkoli hned nemusíte vidět žádné důkazy toho, že vaše modlitby byly vyslyšeny, andělé už v tomto okamžiku pro Vás v zákulisí pracují. Mějte trpělivost, nic není hned a hlavně věřte a nevzdávejte se, jste na správné cestě.

ZLEPŠENÍ ZDRAVÍ

Andělé vám chtějí sdělit, že zdraví člověka, na kterém vám záleží a nebo také vaše, se zlepší. Můžete požádat o pomoc archanděla Rafaela a své strážné anděly, aby proces uzdravení urychlili. Tato karta vás také může nabádat, aby jste ve svém životě udělali víc zdravých změn. Pokud cítíte, že by jste se měli detoxikovat od nezdravých jídel a nebo víkendového alkoholu, udělejte to. Odstranění nezdravých návyků vám přinese novou energii a sílu. Toto se netýká jen jídla, alkoholu, cigaret…. je to i nedostatek spánku, zbytečné rozčilování, nervy, závist, zášť. Vše toto nám bere energii a zkracuje náš život.

S láskou Saxi