Tarot + andělé na 1.7.2018


Moji milý, na první červencový den jsem tentokrát pro změnu vyložila jednu kartu z andělských vykládacích karet a dvě karty z tarotu dobra. Sotva jsem vzala první balíček do ruky a pak druhý, hned jsem dopředu věděla jaké karty padnou a tak se i stalo. A teď ke kartám:

ANDĚL ZVÍŘECÍ ŘÍŠE

+ MĚSÍC – ESO VODY

Mám několik různých balíčků andělských karet a poslední dobou nám padají karty, které hovoří o našem spojení a naší komunikaci se zvířaty. Zvířecí říše nám posílá lásku a ochranu a pomáhá nám na cestě životem. Zvířata jsou naši kamarádi, naši společníci v životě a také naši ochránci. Andělé nechrání jen nás, chrání také zvířata.

Afirmace: „Děkuji svým spřízněným andělům, že se mi starají o duši mého mazlíčka prostřednictvím jeho vlastního Anděla zvířecí říše. Anděl mého zvířecího přítele chrání a vede po celou dobu jeho života tady na Zemi i v průběhu jeho přechodu do dalšího života.

Tarotová karta měsíc je o našem nejhlubším podvědomí. V jednom případě hovoří o našem strachu z neznáma, ale v této kombinaci ho vnímám v jeho iluzivním pojetí. Máme hlavou plnou snů a různých představ, s esem vody se přímo v nich topíme, neřešíme zde svoji minulost, užíváme si přítomné chvíle tady a teď a díváme se do předu do krásné budoucnosti. Tak, dnes začali prázdniny a já pojedu tam a tam, nemusím vodit děti do školy a do kroužků, teď jedou k babičce a nebo na nějaký tábor a já najednou budu mít tolik času pro sebe. V hlavě se mi může dnes točit tolik krásných věcí a představ, o dovolené, o partnerovy, o nějaké letní brigádě… U měsíce ale pozor, pod jeho vlivem lehce podléháme iluzím a klamům, zde bych je pojmenovala jako naše vzdušné zámky do kterých se dnes až moc citově zainteresováváme, za pár dnů, týdnů či měsíců, až zmizí závoj iluzí, pak by nás pravda mohla šeredně zabolet. Ale každopádně na druhou stranu nic nám dnes nebrání v tom, aby jsme dnes snili svůj krásný sen, aby jsme snili o věcech, které nás naplňují. O této kombinaci karet bych si troufla říct, že mohou hovořit přímo o hloubi naší duše.

S láskou Kateřina

Ceník služeb