Tarot na 1.9.2016


1.9.2016 Tarot

Dnešní den bych popsala jednoduše. Je to završení naší práce, naplnění… A dalšího snění, snít můžete sami a nebo s člověkem, který představuje prince pohárů. Užijte si dne!

SVĚT – PRINC POHÁRŮ – 10DISKŮ

Svět – tato karta je kartou uskutečnění a naplnění, konce cesty a putování, kartou vědomí individuality, Božské duše v souznění s absolutním Duchem, je to triumfální završení. Můžete mít pocit, že jste ve správný čas na správném místě. Carlos Castaneda definuje „svět“ jako oddělenou realitu. Dokud ho tak hledající pociťuje a prožívá, bude na cestě. V okamžiku, kdy mu spadne závoj z očí, uvidí pravdu svého ducha a pochopí každou buňku svého těla, že nikdy žádné odloučení nebylo a ani být nemohlo. Byl a je vším: horou, řekou, stromem, trávou, zvířetem, létajícím ptákem či malým mravencem, který ho lechtá na noze. Je úplným a dokonalým stvořením. Tato karta vám radí: Pociťte své místo ve vesmíru!

Princ pohárů představuje toužebné sny a přání. Je dychtivý, nedočkavý, žádostivý, citlivý, zasněný a romantický. V negativním významu této karty je žárlivý, náladový, sobecký a má nadměrnou představivost. Tato karta vás žádá: Všímejte si snů a vnitřního hlasu!

Deset disků značí bohatství, blahobyt, hojnost, dědictví, jistotu a stabilitu. Je to pozitivní myšlení a materiální i duchovní úspěch. Užívejte si každého dne se vším, co vám nabízí!

S láskou Saxi