Tarot na 31.8.2016


31.8.2016 TAROT

A příběh pokračuje… Dnes jsem použila rady z „Tarotu Archandělů“ od Doreen Virtue.

SKOK VÍRY – Archanděl Metatron

Věřte si! Naslouchejte svému srdci. Dělejte to, co vám přináší radost.

Tuto kartu nám přináší Archanděl Metatron, aby vám dodal odvahu ke skoku víry. Máte jeho požehnání vydat se v životě novou cestou, která vám přinese mnoho vzrušujících a zázračných okamžiků. Otevírají se vám vskutku neomezené možnosti rozvoje a růstu. Stačí, když si budete věřit a půjdete za svými sny. Nebojte se udělat první krok. Uvidíte, že se hned ocitnete na cestě ke šťastnějšímu novému životu. Tento Archanděl vám také může pomoci opustit situace, které vám již nepřinášejí žádný užitek.

Další významy – Sebejistota, důvěra v sama sebe, dětská nevinnost, bezstarostnost, zvědavost, nebojácnost… začátek naší cesty. V běžné tarotové sadě tato karta nese název „Blázen“.

NOVÉ ZAČÁTKY – Archanděl Jeremiel

Začít nový život. Nalézt svůj cíl. Ohlížejte se za minulostí s pochopením a odpuštěním.

Tato karta vás vyzývá, aby jste znovu začali naplňovat smysl svého života. Přítomný okamžik je výsledkem všech předchozích dnů vašeho života a nyní nastal čas prozkoumat svůj dosavadní život a udělat změny, které vás povedou jiným směrem. Tento Archanděl vám pomůže zhodnotit minulost bez příliš přísných soudů. Přivítejte svou novou cestu s radostí a důvěrou. V tomto období se vám bude dařit ve všech situacích vyžadujících rozhodování. Zkoušky, testy a právní spory budou mít příznivé myšlenky.

Další významy – Vyslyšet volání. Najít svůj cíl. Začít nový život. Dokonalá jasnost a srozumitelnost. Neomezené možnosti. V běžné tarotové sadě tato karta nese název „Soud“.

GABRIELOVA TROJKA

Blahobyt plynoucí z chytrého plánování. Čas udělat další krok. Optimistické plány, které dopadnou podle očekávání.

Stačilo si párkrát dobře vybrat a hned se na obzoru objevila vaše loď! Zatímco budete na ni v přístavu čekat, máte skvělou příležitost zamyslet se nad dalšími kroky. Co takhle udělat si nějaké dlouhodobé plány? Do jakého dalšího dobrodružství se pustíte? Co budete muset udělat, aby se vaše úsilí proměnilo ve skutečnost? Možná váš čeká pracovní cesta. Zvažte své možnosti a nepolevujete ve svém obrovském nadšení. Práce, kterou jste dosud dělali, přinese úžasné výsledky, a proto není důvod se znepokojovat. Pokud se návratnost vašich finančních investic nebo vydané energie vleče, buďte trpěliví a vydržte ještě!

Další významy – Sebedůvěra, týmová práce, optimismus a očekávaný výsledek.

S láskou Saxi