Tarot na 21.9.2016


21-9-2016-tarot

MÍRNOST – 8 HOLÍ

+ 5 DISKŮ – ESO DISKŮ – 10 MEČŮ

K rovnováze dojde tehdy, dokud dosáhneme správné směsi, která se bude neustále upravovat. Budeme-li procházet těžkými situacemi, posílí nás to a očistí. Poučte se ze svých chyb! Mírnost také hovoří o vyrovnání, správném načasování, uskutečnění, zkoušce, spojení a léčení.

Blíží se nějaká událost, může u vás být rychleji, než by jste čekali. Dobré zprávy jsou na cestě. Nedorozumění ustupují pravdě. Máte šanci překonat překážku. Vyhledávejte nové zkušenosti!

Máte obavy, ty jsou zapříčiněné vnějšími situacemi, které nemůžete ovlivnit. Jako by na vás mělo něco spadnout. Muž na kartě drží na svých ramenou pět koulí, okolo nich padají kameny, stačí jeden zásah, jeden kámen a koule na něj spadnou. Disky představují materiální stránku. Je to krize, znepokojení díky vnějším vlivům, finančním problémům, omezením… Pokud potřebujete pomoc, řekněte si o ni! Pokud můžete, pomoc nabídněte! Eso disků je nejšťastnější karta malých Arkán. Je to vnitřní a vnější bohatství. Je to vaše dosažení vrcholu, váš ráj na zemi! A vy máte obavy, máte strach, aby jste o to vše nepřišli. O tomto vašem pocitu mluví poslední karta. Ta představuje negativní myšlení, strach…. strach o konci. Přestaňte bojovat a úplně se odevzdejte životu! 

S láskou Saxi