Lenormand na 20.9.2016


20-9-2016-lenormand

MEDVĚD – KOSA + DŮTKY – KLÍČ

+ HVĚZDY – MĚSÍC

Medvěd představuje sílu, majetek, blahobyt a moc. Jako o osobě hovoří o starším muži, o rodičích či starších příbuzných, nadřízeném, šéfu a nebo také o vašem milenci popř. vašem zákonném partnerovi. Této osobě může hrozit nějaké nebezpečí, kosa značí nenadálou, náhlou událost. Tento muž může být také agresivní. Pokud řešíte nějaké problémy, pak tyto problémy potrvají, jsou důkladné, trvalé. V partnerském vztahu toto spojení karet hovoří o nebezpečné vášni. Toto spojení karet vám radí, nedůvěřovat! A v posledním významu dnes můžete také řešit nečekané úřední záležitosti.

Důtky představují rozhovory a debaty. Je to jakákoliv komunikace. Klíč hovoří o tom, že je tato situace jistá, že se jí nevyhnete. Vaše hovory budou úspěšné, jednáním můžete něco získat. Klíč je šťastná karta a otvírá všechny dveře a brány. Pokud vydržíte ve vašich plánech, pak nastane šťastný, dobrý obrat!

Hvězdy sebou vždy přináší zlepšení situace, ať se jedná o cokoliv. Něco a nebo někdo stojí pod šťastnou hvězdou. Také to může být správné vnuknutí na správném místě. Měsíc je symbolem všeho, co je skryté dennímu vědomí, jeho domovinou jsou sny a podvědomí a ten, kdo příliš hlasitě tluče na dveře, tomu zůstanou uzavřeny. V prvním případě je kartou uznání a úspěchu a v druhém je kartou citové rozkolísanosti směřující až k depresi. Na tělesné úrovni hovoří o vaší duši. Toto spojení může hovořit o slávě a cti a nebo o velké citlivosti, také o spokojenosti. Mohli jste nalézt svoji duševní rovnováhu a máte jasno v duši! V posledním případě hovořím o telepatii.

S láskou Saxi