Tarot na 25.8.2016


25.8.2016 Tarot

PRINCEZNA DISKŮ – TŘI POHÁRY – RYTÍŘ POHÁRŮ

Princezna disků – těhotná mladá žena na kartě symbolizuje mateřství, plodnost a rozmnožování (také ve finanční sféře). Mohu hovořit o lásce, vřelosti, obnovování a nových začátcích. Princezna disků je štědrá, svědomitá, pečlivá, odvážná a nevinná. V odvráceném případě může být také sebekritická, tvrdohlavá, rozhazovačná a rebelka. Získejte praktické dovednosti, které můžete využít k vlastní podpoře a k vytvoření krásy, zdraví a bohatství! K problémům se postavte realisticky a otevřeně!

Tři poháry symbolizují plnost, naplnění, radost a vděčnost. Mohou také hovořit o večírcích, oslavách, svatbě, křestu, narození a o plánovaném těhotenství. Radujte se z nadbytku, který máte!

Rytíř pohárů představuje citlivého, jemnocitného, taktního muže, který umí naslouchat. Je laskavý, dobrosrdečný, vlídný otec, starostlivý partner, milenec. Také to může být umělec a terapeut. V odvráceném případě může být manipulátor, přelétavý, který se bojí emocionálního závazku. Vypadá sympaticky, ale je falešný. Tato karta také souvisí s rozjímáním, ohleduplností a významnými vztahy. Spojte se s vašimi nejhlubšími motivacemi!

Princezna disků a Rytíř pohárů pro někoho z vás mohou představovat vás a váš vztah k druhé osobě, kde charakterové vlastnosti jsou přesně definovány kartami.

S láskou Saxi