Tarot na 27.8.2017


OCENĚNÍ – ROZVOJ – OČEKÁVÁNÍ

Dnes se po nás chce, aby jsme zkorigovali svoji energii a poslali ji tím správným směrem, soustřeďte se jen na to podstatné, věřte si. Tímto krokem začneme stoupat směrem dopředu a nahoru, někdo něco získá po materiální stránce – majetek, finance, partnera, práci a nebo se tento růst bude týkat našeho duchovního vývoje. Každopádně pokud v našich snahách budeme pokračovat dále a zapojíme rozum, začneme analyzovat různé cesty dalšího možného vývoje, pak se před námi mohou otevřít další varianty, buď úplně něco nového a nebo pokračování naší cesty.

Trojka holí zde představuje pevný základ, u někoho ve vztahu, u jiného v zaměstnání (podnikání). Je to naše jistota, pro někoho také vhodná příležitost. Také jsme mohli sklidit určitou pochvalu a nebo se můžeme pochválit sami. Ano, Kačenko, jsi šikovná. Osmička mincí opět hovoří o nové příležitosti, něco jsme dokázali někomu jinému, okolí a nebo sami sobě? A tady bych se opět pochválila, když to nikdo jiný neudělá. Pochvala posiluje naši sebedůvěru.

Shrnu-li to, pak všechny tři karty svým způsobem hovoří o příležitostech. A je jen na nás, zda se jich správně chopíme a dotáhneme je do konce. Poslední karta hovoří o určitém pohybu vpřed a překonání překážek, ale to zrovna neznamená, že pokud je někdo v nevyhovujícím vztahu, pak že se tento vztah urovná. Ten dotyčný tento vztah může opustit a tím se posune dopředu, vždyť všude okolo je tolik jiných příležitostí. Poslední karta je o našem rozumu a o plánování. Cestička ven existuje, jen ji musíme najít.

S láskou Kateřina