Tarot na 28.7.2017


Ve čtvrtek jsem si po dlouhé době ode všeho odpočinula a prakticky nic jsem neřešila. Výlet přes půl Rakouska mi pořádně pročistil hlavu a dokonce i jednu věc v mém životě zdárně vyřešil a tím ukončil.

Motto na pátek: „Důvěřuj, ale prověřuj!“

KLUK POHÁRŮ (SVOBODA) – MĚSÍC – ZAMILOVANÍ

První kartu bych energeticky popsala jako naši takovou emocionální svobodu. Jsme citlivý, vnímavý, snažíme se každého pochopit a do každého se vžít. Jako kdyby jsme nic neřešili a volně dýchali. S měsícem můžeme být až moc zasněný a před očima a v hlavě máme iluze, jen to, co by jsme sami chtěli vidět. Obě karty dohromady ve mě probouzí pocit určité přecitlivělosti. Je také možné, že právě ten, co bude mít dnešní den trochu víc volnější, že se bude hodně zaobírat sám se sebou a svými pocity ve kterých se může chvílemi až utápět. Pokud jsme sami, pak lehce můžeme vklouznout díky svým citům do iluzionárního vztahu, kdy nám partner může naslibovat hory doly a nebo my o vztahu budeme mít jinou představu a realita bude úplně někde jinde, jen my ji právě teď neuvidíme. Karta zamilovaní také může představovat naše dilema, naše rozhodování, mám zůstat s tímto partnerem? Dává mi opravdu vše? Ten druhý muž mi slíbil toto a právě toto v mém současném vztahu chybí. A nebo se situace může týkat jiných otázek v našem životě. Naplňuje mě můj současný život? Dává mi něco moje zaměstnání? Každopádně pokud podnikáte a někdo vám něco bude slibovat, dnes obzvlášť požadujte po druhé straně určité záruky, jinak můžete zaplakat nad výdělkem, každopádně rozhodnutí je dnes jen na vás.

DVOJKA ČINŮ 

Důvěřujte své schopnosti dobře se rozhodovat. Všude kolem vás jsou příležitosti, stačí je uchopit. Možná je načase spojit se s někým, kdo vám může pomoci dosáhnout úspěchu v zaměstnání nebo v kreativním úsilí. Nenechte se znepokojit podrobnostmi a sledujte situaci z nadhledu. Vyhodnoťte své možnosti. Pokud svoji energii usměrníte a zaměříte se jen na výsledek svého konání, pak uspějete. U toho je ale zapotřebí značného sebeovládání.

S láskou Kateřina