Tarot na 3.8.2016


3.8.2016 tarot

10 MEČŮ – SLUNCE – ESO POHÁRŮ

Změňte svoje myšlení, negativní myšlení dokáže utvářet jen negativní realitu. Je na čase jít dál, rozzářete slunce v sobě. Jedině takto dosáhnete nejhlubšího naplnění.

Deset mečů hovoří o násilí, konci, destrukci a zániku. Představuje negativní myšlení a strach ze šílenství. Pro někoho představuje i zlomené srdce. Je konec, máte to za sebou, záležitost nedopadla nejlépe, ale je načase jít dál. Přestaňte bojovat a úplně se odevzdejte životu!

Slunce představuje sebejistotu, životní energii, čisté světlo, teplo, vděčnost a blahobyt. Slunce je kreativní živelný oheň života. Nadáním této karty je sebejistota, úspěch a radost. Na kartě je slunce, sluneční záře a pod ní hora, na jejím vrcholku je člověk, který svoji radost naznačuje gestem pozdvižených rukou. Je volný jako pták a nejraději by vzlétl slunci vstříc. Slunce také představuje absolutní realizaci na hmotné, duchovní a dušení úrovni. Vyhřívejte se na slunci!

Eso pohárů je nejhlubší naplnění. Láska ve všech možných podobách. Je zde velká příležitost k sebenalezení. Tato karta také představuje intuici a podvědomí. Nadáním této karty je nový začátek, duchovní na emocionální výživa. Nebojte se vyjádřit své pocity!

S láskou Saxi