Tarot na 6.10.2016


6-10-2016-orakulum

RAFAELOVA PĚTKA

Všechno má svůj důvod. Přestaň litovat a otevřít se příležitostem vedoucím ke štěstí. Snažit se vidět tu lepší stránku věcí.

Všechno se děje z nějakého důvodu. Pokud teď prožíváte nějakou ztrátu, tato karta vám přináší poselství, že vás čeká něco pozitivního. Jestli něco nedopadlo podle vašich očekávání, věřte, že je to proto, že má vesmír pro vás připraveno něco lepšího.

Jednoduše řečeno, lítost vám je teď k ničemu. Vítejte proto jakékoliv změny a vnímejte je jako pomocnou ruku od svých andělů, kteří vám ukazují nový směr, jakém se vydat za dlouhodobějším štěstím.

Další významy karty: Chovat se láskyplně k druhým. Změna zaměření. Je moudré obrátit se na své blízké.

MÁG

Můžete prožít život, po kterém toužíte. Vše potřebné se jako zázrakem objeví. Úspěšné začátky.

Andělé jsou vám nakloněny a dávají vám svou zázračnou moc! Nové projekty, které rozjedete, sklidí velký úspěch. Máte k dispozici všechny potřebné zdroje, i když je třeba v tuto chvíli nevidíte. Možná podceňujete své pracně nabyté dovednosti a znalosti. Věřte však, že jste na tento okamžik dobře připraveni, a nebojte se vyrazit na cestu – nečíhá na vás žádné nebezpečí.

Máte po svém boku archanděla Raziela, v jehož přítomnosti se vždy jako zázrakem objeví nějaká mimořádná pomoc v podobě nových rad, podporujících lidí nebo nečekaného bohatství. Může se stát cokoliv. Jeho pomoci se vám nicméně dostane jen tehdy, budete.li rázně a sebejistě jednat. Postupujte v realizaci svých plánů tak, aby bylo všem kolem i vám jasné, že o blížícím se úspěchu nemůže být pochyb.

Další významy karty: Nápaditá řešení. Dovednosti a sebedůvěra. Schopnost projevovat se. Soustředěné jednání. Iniciativní přístup.

S láskou Saxi