Týdenní výklad 9-15.5.2016


Na tento týden mi padli do ruky krásně malované vykládací karty „Angel Answers“ od Doreen Virtue & Radleigh Valentine

9-10.5.2016 – JE TU NĚCO LEPŠÍHO

Nebesa mají vymyšleno něco úžasného pro vás. Nicméně to není ta stejná věc, kterou máte naplánovanou. Zeptejte se sami sebe, co byste měli raději. Je hodně věcí, o které můžete žádat. Co by vás mohlo udělat šťastnější a více naplňující? Otevřete svoji mysl a srdce k možnosti, kterou si zasloužíte více, než jste žádali. Důvěřujte sobě a znamením, kteří vás vedou do nového a vzrušujícího směru.

11-12.5.2016 – KOMPROMIS

S cílem vytvořit šťastný výsledek vaší situace, musíte vytvořit nezbytný kompromis. Dovolte si někdy, aby jste měli jasno v tom, co je opravdu pro vás důležité. Také vezměte na vědomí záležitosti, které mohou změnit vaše postavení. Pracujte na základě dohody, kde nebude nikdo vítěz. Buďte otevření spolupráci, která by vám umožnila dostat to, co potřebujete. Také pomáhejte ostatním při plněním jejich touhy. Buďte objektivní při hledání rovnováhy mezi reakcemi všech ostatních a přesto zůstaňte věrní sami sobě.

13-15.2016 – NENÍ SPRÁVNÝ ČAS

V současné době není správný čas na to, co chcete udělat. Odpověď není ne, je jen ještě ne. Mějte trpělivost. Sledujte znamení, objeví se, až bude to správné načasování.

S láskou Saxi

IMG_9529aaaweb