Andělská rada na 11.2.2017


Jako každou sobotu, i tuto jsem vyložila na odlehčení po pracovním týdnu z Andělských rad od Doreen Virtue. Pokud si nevíte rady, pokud nevíte, jakou cestou se máte vydat, pak se na chvíli ztište a vnímejte jen své pocity, ty, co cítíte vevnitř sebe. Vaše intuice vám odpoví na vaše otázky, někde vevnitř sebe to cítíte a víte, jakou cestou se máte vydat, jak se máte zachovat a pokud si opravdu nejste jistí a nebo si chce jen ověřit svoji odpověď, svoje rozhodnutí, pak můžete poprosit o radu anděli. Pokud s nimi přímo nekomunikujete, pak vám mohou dávat všelijaké znamení, např. když spadne před vás bílé peříčko, to samo o sobě hovoří o jejich přítomnosti a o tom, že jsou mezi vámi. Mohou k vám mluvit prostřednictvím televize, rozhlasu, textu, který vám zrovna, když si položíte tu určitou otázku padne do oka a vy v něm naleznete odpověď. Také čísla mohou značit jejich přítomnost, čas 11:11, 1:11, 111 hovoří o jejich přítomnosti a o tom, že si máte dávat pozor na svoje přání, protože to, co si teď přejete se začíná pomalu zhmotňovat. Já si vždy hlídám svoje myšlenky, naučila jsem se to a doporučuji to i každému z vás.

POSLOUCHEJTE SVOU INTUICI

Vaše intuice je v této chvíli absolutně spolehlivá a přesná. Pokud budete poslouchat své vlastní vnitřní vedení, nemůžete udělat chybu. Můžete si být jisti, že poselství, která dostáváte od andělů, jsou opravdová a důvěryhodná. Důvěřujte svým pocitům vztahujícím se k situaci, kterou prožíváte. To, jak vnímáte jiné lidi a opravdovost jejich pocitů a motivů, je absolutně přesné. Není důvod cokoli zpochybňovat.

ZEPTEJTE SE SVÝCH ANDĚLŮ

Vaši andělé jsou neustále s vámi! Ale aby vám mohli poskytnout pomoc, kterou hledáte, musíte je o to pořádat, protože nebesa respektují vaši svobodnou vůli. Položte svým andělům jasné otázky, na které hledáte odpověď. Můžete se zeptat nahlas, nebo pouze ve své mysli. Vaši andělé vám v souladu s boží vůli okamžitě pomůžou. Budou mít pro vás poselství týkající se přímo situace, na kterou se tážete. Tiše se posaďte na klidné místo doma nebo venku a požádejte své anděly o radu a vedení. Pozorujte, jaké poselství k vám přicházejí. Je možné, že odpovědi k vám přijdou jako pocity, zvuky nebo obrazy, nebo prostě najednou budete znát odpověď! Můžete anděly také požádat, aby vám během dne poslali znamení, která vás budou vést tím správným směrem.

S láskou Saxi