Lenormand na 10.2.2017


SRDCE – LIŠKA – MRAKY

+ KŘÍŽ – KOTVA

Srdce hovoří o lásce, nové lásce, romantice, zamilovanosti, srdečnosti… Je to vše co děláme a cítíme srdcem. V této lásce se objevila liška, city, vyjádření nemusejí být upřímné a nebo také někdo touto láskou, touto situací chce získat něco pro sebe, nějakou výhodu. Také falešná srdečnost je další z možností, ta se může odehrávat na veřejnosti, při styku s lidmi, v zaměstnání…. prakticky kdekoli. Ve spojení s mraky je tato falešná srdečnost neprůhledná a v podstatě i záměrná. Určitě jste se někdy setkali s člověkem, o kterém víte, že vás nemá rád, při každé příležitosti a za vašimi zády vás pomlouvá a k vás se přesto chová jako med? Tak toto je přímo ten případ. Jinak pokud se vrátím zpět k prvním dvou kartám, pak také pro někoho mohou představovat žárlivost a nevěru. A mraky přinášejí sebou nepříjemnosti, nejasnosti, problémy, starosti. Může to být také upozornění na nebezpečí. Není to vhodná doba a je nutno vyčkat.

Kříž převážně odkazuje na osudové, karmické situace. Tady se může jednat o práci, zaměstnání, které je nám určeno osudem, které je nám předurčené, je to naše poslání. V druhém případě mohu hovořit o osudové připoutanosti, nemožnosti se odpoutat díky karmickým vlivům. Říká se, že každý nese na zádech svůj kříž – svoje trápení, utrpení, oběť… a to se právě může týkat nějakého vztahu, situace, závislosti, kterou nedokážeme opustit.

Někdo může brát jako svoje poslání i to, že je hodný a milý na všechny lidi, i na ty, kteří jsou mu nepříjemní a nebo na ty, kteří mu udělali v minulosti něco špatného a nebo jen pro to, že se to po něm požaduje.

S láskou Saxi