Andělské rady na 1.1.2017


1-1-2017-andele

Na první den v roce jsem vyložila z karet Angel Answers od Doreen Virtue.

Možná se vám se začátkem nového roku zrodil v hlavě nějaký nápad, mohl být i jakkoli šílený. Andělé vám vzkazují, že teď nedělejte vůbec nic. Pro váš záměr není v současné době ten pravý čas. Dnes jen odpočívejte, nic neřešte, do ničeho se nehoňte a nepouštějte. Pár věcí potřebuje dozrát, buďte trpělivý, nebojte se, časem začne skládačka do sebe zapadat a vy pochopíte, proč zrovna teď ne, může to trvat několik dnů, měsíců a někdo může čekat i roky, bohužel tato situace nezáleží jen na nás samotných, i ostatní lidé potřebují dozrát. A jak jinak, tato situace se týká vás, pokud jste muž a nebo pro ženu se týká muže, který v jejím životě zaujímá důležité místo.

NE!

Odpovědí na vaši otázku, na situaci, kterou teď řešíte je jasné NE! Nemusíte se toho obávat. Časem zjistíte, proč to byla perfektní odpověď.

ČEKEJTE

Vaše intuice bude vyžadovat trpělivost. Andělé vám neříkají „ne“ říkají „ještě ne“ .Vesmír někdy potřebuje trošku víc času, aby do sebe všechno dokonale zapadlo. To, o co žádáte, může také ovlivnit životy jiných lidí. Pokud se tak stane, vyžádá si to delší přípravu, aby bylo jisté, že budou zohledněny potřeby všech. Proto buďte trpěliví, aby všichni zainteresovaní dostali to, co je jim souzeno.

S lákou Saxi