Lenormand na 16.4.2017


DŮTKY – POHROMA – LEV

+ NEMOC – OFICÍR

Důtky hovoří o jakékoli konverzaci a výměně názorů. Také je to řešení různých sporů. Tato situace může přinést stres a také u někoho padne i facka. Jsou to hromy a blesky na naši hlavu. Je to destruktivní situace, konflikt, někdo jí může brát i jako katastrofu. Ale každopádně ji zdoláme se vztyčenou hlavou, budeme mít svoji hrdost, svoji cenu. Lev hovoří také o cti, moci a velkorysosti, možno i o nalezení určitého vyhovujícího kompromisu.

Z této situace můžeme cítit smutek, psychické rozpoložení, ale hned vedle stojí hrdě oficír, ten je disciplinovaný a tak jako lev může pro někoho představovat ochranu. Druhý řádek nám v tomto případě potvrzuje první kombinaci karet, že i v nepříjemné situaci budeme jak se říká nad věcí. Jinak karta nemoc může představovat nemoc a nebo malátnost jako takovou, oficír zde hovoří o jakési oficialitě, před úřady, před úřední mocí. Také je to jakýkoli člověk v uniformě – voják, policista, hasič, lékař…

Je skoro dvě hodiny v noci a já jsem začala vařit vajíčka, přítel spí, tak mám na vše klid a ráno nemusím vstávat. Rozdělala jsem si barvy a zjistila jsem, že jsem koupila jenom žlutou. Jsou to první Velikonoce, co barvím, takže v tom nejsem zběhlá. No nic, barva sluníčka je taky nádherná a budou se nádherně hodit ke žluté lilii v květináči, kterou jsem si koupila.

S láskou Saxi