Lenormand na 20.5.2017


PÁN – NEMOC

+ DÁMA – VĚŽ

Pán je osobní karta vás mužů a pro ženu hovoří o jejím partnerovi, milenci a nebo muži, který je jejímu srdci nejblíže. Tento muž v jednom případě může dnes stonat, může ho přepadnou nemoc. Pokud se význam této karty nebude týkat přímo fyzické nemoci, pak tento muž může pocítit určitou malátnost, bude chodit jako tělo bez duše, něco ho bude trápit, možno i smutek a nebo jeho psychika na tom nemusí být nejlépe.

A máme tu dámu, osobní kartu nás žen, pro muže opět může představovat jejich partnerku. Tato žena se dnes může uzavřít do sebe, může žít ve svém vlastním světě do kterého nikoho dalšího nepustí. Jinak toto karta také může hovořit o její egoistické povaze a zahleděnosti sama do sebe a opět, bude vidět jen sama sebe a ne ostatní. V základním významu věž hovoří o odloučenosti a o samotě. Vědomé a nebo donucené okolnostmi?

Teď si říkám, když vidím dnešní kombinaci karet, kde je muž a žena, v podstatě by se mohlo jednat o nezdravý vztah, ale na druhou stranu, pokud muži není dobře, na nic nemá náladu, třeba s ním i není normální řeč, tak si žena přes den udělá svůj vlastní plán bez něj, na tom nevidím nic špatného.

S láskou Saxi