Lenormand na 21.5.2017


UMĚLEC – SLUNCE – LOĎ

+ KVĚTINY – JARO

Na dnešní den vyšli nádherné kartičky. Umělec hovoří o naší tvorbě, opět se zde může jednat o tvorbu jako takovou, kdy někdo dnes např. začne kreslit, psát, skládat hudbu. Dnes můžeme tvořit cokoli, od úpravy bytu, zahrádky až po tvoření si prostředí okolo sebe. Slunce to přináší světlo, teplo a energii do našeho života. Jedná se tu o pozitivní tvorbu, budeme si důvěřovat, budeme kreativní. A jak jinak, každá tvorba vzniká nejdříve v hlavě. Loď ta hovoří o našich snech, přáních a touhách. Můžeme pomocí myšlenek cestovat. Loď ta také odkazuje na zahraničí, cesty, dovolenou, cizince… Jsou to věci, které jsou prostorově a myšlenkově vzdáleny. Slunce s lodí hovoří o příjemné dovolené, která člověka nabije energií. Tato kombinace také hovoří o úspěchu a zotavení.

Květiny ty představují samé příjemné věci, pocítíme štěstí a spokojenost. S jarem jako kdyby se znovu tyto energie vraceli do našeho života, probouzí se po zimním spánku, po nějaké pouze. Dnes máme důvod se radovat, někdo zažije příjemné setkání, posezení v příjemné společnosti. Někdo může i dostat dárek a nebo se zasnoubí.

Dnes tu máme celkem dvě příjemné karty. Energii slunce nedokáže nic uhasit a květiny ty vždy dávají šanci na zlepšení situace ať je jakákoli. Dnešní karty bych uzavřela takto: jaké si to uděláme, takové to také máme. Vše máme v hlavě, myšlenky ty tvoří naší realitu, proto si je pečlivě hlídejte a tvořte dnes jen to hezké, dnešní energie to plně podporují.

S láskou Saxi