Lenormand na 9.12.2017


Jaký byl pro mě pátek? Myslela jsem, že mám svoji minulost zpracovanou, co se týče partnerských vztahů, bývalých kamarádů, spolužáků… tam mám v sobě vše z minulosti zpracované a odpuštěno tak, že mi nedělá problém normální komunikace s takovými lidmi, minulost jako kdyby neexistovala. Ale zjistila jsem, že mám v sobě nezpracovaný vztah se svoji maminkou, ona si to ani neuvědomuje, ale byli situace, které mě hodně bolely a dnes jako kdyby se mi vše vrátilo. Třeba svým prarodičům jsem dávno již odpustila, ale s moji maminkou to bude na déle. Ale na druhou stranu jsem zase díky tomu pochopila karmické rodinné vazby. Co ona mi tenkrát vzala, tak zase dává mým dětem. To by jste nevěřili, jak jsou složitě tyto karmické vztahy propojené, ten se má od toho naučit toto ten od té zas toto… A teď ke kartám na neděli.

KOTVA – HVĚZDY – MYŠI

+ SÍLA ZVÍŘAT – KLÍČ – PŘEDKOVÉ

Na sobotu opět padly hodně silné karty. Kotva s hvězdou by hovořila o našem šťastném připoutání, o tom správném ukotvení, o vyhlídkách a nebo nových plánech v této oblasti. Připoutání zde může hovořit jak o zaměstnání, tak i o rodinném, partnerském životě. A nebo jen o našem zakotvení, stabilním a neměnném místě v našem životě. Jako poslední karta zde padli myši. Ty nám nahlodávají, užírají naše naděje. Žádné vyhlídky ohledně zaměstnání, práci sice můžeme mít, ale nevidíme v ní dál, nevidíme v ní do budoucnosti jak to vlastně s námi bude. Možno zde myši hovoří jen o strachu. Jsem správně ukotvena, jsem vůbec ukotvena? Pochybnosti v hlavě hlodají a berou nám jasnou mysl.

Klíč je krásná karta. Máme v ruce něco, čím vyřešíme daný problém, klíč je také naše opora. Z jedné strany vedle nás stojí silové zvíře (kočka, pes, pták…) a nebo také naše spřízněná duše z minulých životů. A z druhé strany opět již několikátý den po sobě u nás stojí naši předci. Odpověď na řešení našeho problému by jsme mohli dostat zde přes komunikaci s nimi, spiritistickou desku, přes kyvadlo a nebo i karty. A nebo také přes sen, když je požádáme, aby nám takto dali odpověď. Tímto způsobem prosím pravidelně vyšší síly před spaním o pomoc. Ale i když třeba dnes odpověď nedostaneme, nevadí, oni nás nenechají padnout. Jsme v bezpečí.

S láskou Kateřina