Orákula na 12.7.2016


Včera jsem si dovezla tyto nádherně malované orákula od Victorie Francis, její kresby obdivuji několik let. Na dnešní den jsem cítila potřebu použít pro výklad zrovna je a hned mi vypadli z balíčku dvě karty pro vás.

Rada na dnešní den: Něčeho jste dosáhli, můžete být na sebe hrdí. Ale teď nastal ten správný čas zastavit se a načerpat novou sílu.

IMGa

 

Zimní Znovuzrození

Důvěra, schopnosti, zvládání víc věcí naráz

Schopnost vidět a cítit jistotu, když je kolem vás chaos, je docela umění. Nicméně, to ukazuje, jak moc jste jako osoby v posledních pár letech vyrostli. Výzvy vás učinili silnější, můžete hlavu držet vysoko a být hrdí na to, čeho jste dosáhli. Ostatní vám důvěřují, vidí a sledují váš rozkvět do osoby, kterou chcete být. Jste chráněni a propojeni se svým vyšším já, nádherný dárek, naučte se ho používat moudře a dívejte se, jak váš život krásně roste. Jedná se o zprávy okolo vás, otevřete své oči a napojte se, duše k vám bude promlouvat a ukáže vám cestu.

 

 

IMG_0001aZvuk Vnitřního Moře

Odpočinek, meditace, zastavení

Jsou období v našem životě, kdy musíme ustoupit, odpočinout si, spát, meditovat a dopřát si čas, abychom vše přehodnotili. Podívejte se na to, co v současné době děláte, jak zaneprázdněný byl váš život v poslední době? Povolte si zastavení a ohlédnutí zpět. Udělejte si čas na to, co budete chtít dělat, vystupte z krysího závodu na jeden den i několik hodin, pokud je to možné, jen dýchejte. Pečujte o sebe, to je teď důležité v tomto okamžiku. V tuto chvíli jste nejdůležitější osobou vy. Není třeba odpovídat na další nároky okolí, je nutné umístit své hranice, než se sami spálíte. Mějte se na pozoru s touto kartou. Budete si potřebovat odpočinout a pořádně se vyspat.

S láskou Saxi