Orákulum na 23.7.2016


23.7.2016 vyklad

Na dnešní předpověď jsem se nechala inspirovat kresbami od Victorie Frances.

LÁSKA, OBĚTÍ, SPOJENÍ…

Na kartě je pár, muž a žena ve vzájemném tanci, vzájemném objetí… Čas jako kdyby se okolo nich zastavil, vnímají jen sami sebe navzájem, postavy okolo nich jako kdyby nebyli, na kartě jsou vidět jen jejich slabé obrysy. Tento pár má na sobě masku, jako kdyby jeden před druhým něco skrývali, ale opak je pravdou, vzájemně spočinuli jejich pohledy v očích toho druhého, jak se říká, oči jsou zrcadlem duše. Nepotřebují to, co je okolo, je to nepodstatné…

PODPORA, VÍRA,  ZRANITELNOST…

Na kartě je zobrazeno dítě, zranitelné, smutné, něco ho trápí. Ale stále jde do předu. Na jeho cestě ho doprovází anděl, který dlí nad každým jeho krokem, každým jeho činem. Nejsme sami, vyšší síly jsou nad námi a ochraňují nás. Poslouchejte svoji intuici a napojte se na ně a hlavně, neztrácejte svoji víru.

BEZPEČÍ, KOMFORT, SMĚR…

Dívka na kartě láskyplně objímá strom, ten ji na odplatu poskytuje oporu, sklidnění její duše a tak potřebnou energii. Nechává ji nerušeně rozjímat nad jejími vzpomínkami. Ano, třeba i nad její láskou, o které mluví první karta. Zatavte se, načerpejte energii, proberte další možnosti. Jste na správné cestě, věřte si, váš ochránce vede vaše kroky.

S láskou Saxi