Orákulum na 3.12.2016


3-12-2016-orakulum

Jednejte, ale nejednejte ukvapeně, jednejte tak, jak to vnímáte srdcem. Nic v sobě neduste, řekněte to, ale ne proto, že to musíte říct teď hned, raději vyčkávejte na tu správnou chvíli, kdy vycítíte, že to tak má být, že je to, to správné. Hodně zajímavá kombinace karet, v podstatě říká, věřte si, je to jen ve vás, jen vy vycítíte, kdy a jak máte jednat. Ale jednejte!!! Není to zas tak jednoduché, chce to hodně ovládání. Ale výsledek bude stát za to.

JEDNEJTE

Nadešel čas konat! Andělé čekají až uděláte další krok, aby vám mohli začít pomáhat na cestě ke splnění vašich snů. Skoncujte s prokrastinací a nejistotou. Srdce vám napovídá, co máte dělat. Konejte! Ať už se soustřeďujete na svou pracovní kariéru, vztahy a nebo cokoli jiného, splnění přání vám nespadne samo do klína! Musíte se aktivně věnovat tomu, čeho chcete dosáhnout.

ČEKEJTE

Vaše intuice bude vyžadovat trpělivost. Andělé vám neříkají „ne“ říkají „ještě ne“ .Vesmír někdy potřebuje trošku víc času, aby do sebe všechno dokonale zapadlo. To, o co žádáte, může také ovlivnit životy jiných lidí. Pokud se tak stane, vyžádá si to delší přípravu, aby bylo jisté, že budou zohledněny potřeby všech. Proto buďte trpěliví, aby všichni zainteresovaní dostali to, co je jim souzeno.

POSLOUCHEJTE SVOU INTUICI

Vaše intuice je v této chvíli absolutně spolehlivá a přesná. Pokud budete poslouchat své vlastní vnitřní vedení, nemůžete udělat chybu. Můžete si být jisti, že poselství, která dostáváte od andělů, jsou opravdová a důvěryhodná. Důvěřujte svým pocitům vztahujícím se k situaci, kterou prožíváte. To, jak vnímáte jiné lidi a opravdovost jejich pocitů a motivů, je absolutně přesné. Není důvod cokoli zpochybňovat.

S láskou Saxi