Orákulum vizí na 20-26.2.2017


ŠTĚSTĚNA – OSUD – RISKOVÁNÍ – PŘÍZNIVÉ ČI NEPŘÍZNIVÉ OKOLNOSTI – POVĚRČIVOST

Tento týden budeme hodnotit a zvažovat další naše kroky, pro a proti a zda stojí za to riskovat. Některým rozhodnutím se můžeme vyhnout, ale jsou i další rozhodnutí, která budeme muset učinit. Kolem ženy na kartě je řada symbolů – černá kočka, pátek třináctého, sedmička na kostkách, čtyřlístky, podkova…. přímo pod ženinou tváří je hrací automat, který čeká na ženinu ruku, zda ji padne výhra či ne, tady záleží opravdu jen na štěstí. Můžeme zariskovat, můžeme se také dívat na znamení a doufat ve výhru, pokud nám osud bude přát, pak přijde. Vše co uděláme bude mít vždy svůj důsledek, možná něco získáme, ale také může přijít ztráta. Jsme ochotni ji akceptovat?

PŘÍSTŘEŠÍ

Domov je také naše přístřeší. Žena na kartě se proměňuje ve strom a láskyplně dává přístřeší, domov hnízdu s vajíčky. Okolí s ní splynulo a z dálky ji sleduje bílý jednorožec, který je symbolem čistoty, harmonie a lásky. Zapomeňte na mobily a na technické vymoženosti a vydejte se na chvíli do přírody, kde načerpáte novou energii, vnímejte její zvuky, vůni, barvy… Jako druhou možnost výkladu této karty vidím náš domov, udělejte domov domovem, buďte ke všem v něm ohleduplní a vycházejte jim vstříc, i oni se vám odmění svoji láskou a spokojeností a my sami ji také pocítíme. Pro náš další krok je právě ta naše spokojenost a vyrovnanost hodně důležitá, díky ní můžeme vidět věci v jasném světle.

SMĚR – CÍL – PLÁNY – PRVNÍ KROK

Máme nové plány, nové vize a k jejich uskutečnění je zapotřebí udělat první krok. Nebojte se a vykročte vpřed, tak, jak se odhodlala odvážná bojovnice na poslední kartě. Stojí na Zeměkouli, okolo které je kruh se všemi dvanácti slunečními znameními a nápis: Osud rozhodne! A já říkám: Osud přeje připraveným!

S láskou Saxi