Osho Zen Tarot na týden 22-28.1.2018


Na tento týden jsem sáhla po Osho Zen Tarotu. Padly mi přesně dvě dvojice karet.

ÚSPĚCH – ÚDER BLESKU

+ ZDROJ – DŮVĚRA

První karta na tento týden je přímo nádherná. Užívejte si současného stavu úspěchu, oslavujte, nikdy nevíte, jak dlouho se na vrcholu udržíte, proto je nejideálnější ze současné situace vytěžit co nejvíce. Tato karta hovoří o našem vítězství, našem trumfu. Druhá karta s první se dá vykládat dvěma možnými cestami. Obě ale mají jednu věc společnou a tou je jakýsi zásah shůry, blesk z čistého nebe, zemětřesení, které má za úkol přeskládat věci do jiných struktur a pročistí také jedovatý vzduch, jiná možnost prostě není. U někoho tato karta může změnit vnímání na svět a na věci, lidi a situace okolo sebe.  Každopádně tyto dvě karty mi zůstali v ruce zároveň a já vidím mezi jimi propojení, vnímám tuto situaci tak, že najednou nad určitou životní záležitostí zvítězíme a ono nám to absolutně přehází, přestrukturuje život, nic už po tomto vítězství nebude takové jako doposud, naše vnímání i sny se zde mohou změnit.

Zdroj hovoří o našem středu a o spojení se zemí. Máme přístup k obrovské energii, napojíme se na ni právě přes svůj střed a spojení se zemí. Je to takové naše vnitřní slunce, naše čistá energie, kterou má každý v sobě. Dokáže nám dát cokoli, splnit jakékoli přání. V běžném tarotu se tato karta nazývá eso holí a já o ní s oblibou hovořím jako o takové jiskře, která dokáže zažehnout plamen, je to prvopočátek jakéhokoliv našeho činu, inspirace, nadšení… Druhá karta nás vyzývá k absolutní důvěře bez jakýchkoliv výhrad a záchranných sítí. Obrazně řečeno teď nastal ten správný okamžik pro bungee jumping bez lana. Nemá smysl zde něco složitě plánovat, sami dobře víme, co máme udělat, tak to udělejme!

Opět se v tomto výkladu vidím, v pondělí mě čeká další zasvěcení do reiki, tentokrát do kundalini reiky, jsem natěšená jak malá.

S láskou Kateřina