Tarot na 24.6.2018


Na neděli jsem opět sáhla po tarotu Illuminati. Tentokrát karty padly ve dvou liniích, když jsem vyložila první dvě karty, tak mi něco dalo stopku, to je vše, víc není potřeba a já vytáhla druhou dvojici karet, tím pádem karty o zítřejší situaci začali mluvit z druhé strany, z jiného úhlu pohledu, pozor na to a to. A teď ke kartám:

ESO POHÁRŮ – ČTYŘI MEČE

+ SOUD – DEVĚT MEČŮ

Eso pohárů je nádherná karta, já o něm občas hovořím jako o takovém svátém grálu, o nejšťastnější kartě malé arkány. Cítíme se zde úžasně, jsme naplněni city, dokonce jsme zde i na chvíli zapomněli na minulost, ta jako kdyby neexistovala, užíváme si současné chvíle, jsme tady a teď. Se čtyřmi meči tuto kombinaci karet vnímám jako takové meditativní splynutí, zastavení v čase tady a teď dejme tomu opravdu ve formě meditace či zklidnění naší mysli, k tomu nás karty přímo nabádají, pokud to uděláme, pak je velká pravděpodobnost že se vnitřně zklidníme a vyléčíme rány na srdci. Každopádně esa jsou krátkodobé karty, přináší příležitosti, kterých by jsme se měli chytnout, sice dnes den začneme pozitivně naladění, ale pak věci budou stagnovat, situace jako kdyby stála na místě, po nás zde chce, aby jsme odpočívali, nabírali sílu a vyčkávali, ale umí toto každý?

Opět ta naše psychika, neřešte již minulost, povzneste se nad ni, co se stalo dříve, to se opravdu teď stát nemusí, zde to vnímám jako naši utkvělou představu, která není postavena na reálném základě. Máte nějaké důkazy v ruce, že to dopadne špatně? To, že situace stojí na místě přece nic neznamená. Dnes to neřešte a místo toho relaxujte!

S láskou Kateřina

Ceník služeb